Apartament, ul. Naramowicka
Naramowicka, Poznań, wielkopolskie
- 1 350 000 zł
- 90,70 m²
- 14 884,23 zł/m²
Marika Raś
Skontaktuj się
Apartament, ul. Naramowicka
Naramowicka, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament, ul. Naramowicka
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 350 000 zł 90,70 m² 14 884,23 zł/m²
2/7
4
2009
garaż
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/7Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 350 000 zł (14 884,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 90,70 m², 4 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/7
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Czynsz: 1 493 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Futuro, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 350/6803/OMS
Lokalizacja
- Adres: Naramowicka, Poznań, wielkopolskie
- W pobliżu: centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
NOWA OFERTA!
PRZEPIĘKNE MIESZKANIE WARTE UWAGI!
Mieszkanie położone jest na 2 piętrze budynku należącego do prestiżowego osiedla wybudowanego przez znaną firmę Ataner, przy ulicy Naramowickiej 47 w Poznaniu.
Osiedle bardzo popularne i lubiane przez mieszkańców Poznania, posiada wszystko co jest potrzebne do wygodnego życia, ogrodzone, z ochroną, siłownią, parkingiem dla mieszkańców, placem zabaw, 2 rowerowniami, doskonale położone w sąsiedztwie (...)