Mieszkanie, ul. Wojskowa
Wojskowa, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
- 3 500 zł
- 93,70 m²
- 37,35 zł/m²
Michał Bartoszak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wojskowa
Wojskowa, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wojskowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
3 500 zł 93,70 m² 37,35 zł/m²
4/4
4
-
dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
4Umeblowane:
-Stan mieszkania:
dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 500 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 93,70 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Regionalne Sp. z o. o., zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 2508
Lokalizacja
- Adres: Wojskowa, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie położone w budynku mieszkalnym przy ul. Wojskowej - 5 minut od głównego budynku Uniwersytetu Medycznego.
Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 93,7 mkw + 5,5 mkw piwnica. Mieszkanie usytuowane jest IV piętrze (poddaszu) w niskim budynku z cegły. Klatka schodowa zadbana z domofonem. (...)
603 553...
603 553 770