Mieszkanie, Władysława Jagiełły

Władysława Jagiełły, Piątkowo, Poznań, wielkopolskie

  • 616 000 zł
  • 64,90 m²
  • 9 491,53 zł/m²

Zdjęcie

Zenobia Maćkowia...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Władysława Jagiełły

Władysława Jagiełły, Piątkowo, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

616 000 zł

64,90 m²

9 491,53 zł/m²

Mieszkanie, Władysława Jagiełły

Zaktualizowane: 12 maja 2026

616 000 zł 64,90 m² 9 491,53 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1995
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1995

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 616 000 zł (9 491,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 64,90 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 1995
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Źródło: biuro nieruchomości: HESTIA HOME, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 162

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania na Piątkowie.
Mieszkanie o powierzchni 64,9m2, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Jagiełły.
Opis mieszkania
- salon z wyjściem na balkon
- 3 pokoje
- kuchnia
- łazienka z wanną
- wc z prysznicem
Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie przestronne, jasne .Salon z balkonem od strony południowej.
Pokoje oddzielne. (...)

Agent

Zenobia Maćkowiak

697 479...

697 479 956

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

697 479...

697 479 956

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości