Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Górna Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie

  • 890 000 zł
  • 105,73 m²
  • 8 417,67 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Lisie...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Górna Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

890 000 zł

105,73 m²

8 417,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Zaktualizowane: 19 maja 2026

890 000 zł 105,73 m² 8 417,67 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (8 417,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 105,73 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Tekton Property, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: TC921110

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter przedwojennej zabudowy oraz wygodę życia w centrum miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe mieszkanie dla rodziny, jak i przestrzeń pod biuro, kancelarię lub pracownię. (...)

Agent

Małgorzata Lisiecka

530 416...

530 416 176

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości