Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Malta, ul. Dymka

Dymka, Malta, Poznań, wielkopolskie

  • 507 300 zł
  • 57 m²
  • 8 900 zł/m²

Mieszkanie Malta, ul. Dymka

Dymka, Malta, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 września 2022

507 300 zł

57 m²

8 900 zł/m²

Mieszkanie Malta, ul. Dymka

Zaktualizowane: 12 września 2022

507 300 zł 57 m² 8 900 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 507 300 zł (8 900 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m², 3 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

POZNAŃ MALTA - GOTOWE do odbioru, stan deweloperski w nowym budownictwie.
Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na 4 piętrze z windą z halą garażową podziemną, pełna własność z KW.
Doskonała lokalizacja: jezioro Malta, nowe zoo, Termy Maltańskie inne atrakcje. dobry dojazd do centrum.
Mieszkanie jest dobrze doświetlone i posiada bardzo funkcjonalny układ. (...)

Kontakt

Agent

Zbigniew Radziejewski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!