Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzeszyńska

Strzeszyńska, Strzeszyn, Poznań, wielkopolskie

  • 410 000 zł
  • 42 m²
  • 9 761,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strzeszyńska

Strzeszyńska, Strzeszyn, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
6 czerwca 2024

410 000 zł

42 m²

9 761,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strzeszyńska

Zaktualizowane: 6 czerwca 2024

410 000 zł 42 m² 9 761,90 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2002
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2002

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 410 000 zł (9 761,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 42 m², 1 pokój
  • Budynek: rok budowy: 2002
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż jasną kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną na 2 piętrze niskiego bloku z 2002 roku, przy ul. Strzeszyńskiej w Poznaniu.
Na powierzchnię 42 m2 składają się:
- Duży salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym i umeblowanym (kuchenka z piekarnikiem, okap, zmywarka)
- Korytarz
- Łazienka z wanną i pralką
Do mieszkania przynależy duży balkon (ok. 6 m2.) i komórka lokatorska.
Ogrzewanie gazowe (piec w łazience). (...)

Kontakt

Agent

Aleksandra Drewniak

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,na-sprzedaz/24961007.html