Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Poznań, wielkopolskie
- 610 611 zł
- 42,88 m²
- 14 240 zł/m²
Alicja Szpak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Jasielska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
610 611 zł 42,88 m² 14 240 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
5/5
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 610 611 zł (14 240 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 42,88 m², 2 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 10673894
Lokalizacja
- Adres: Jasielska, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Witam!
* Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc.
Jeśli interesuje Cię większy metraż umówmy się na spotkanie, a znajdziemy dla Ciebie wymarzone M.
Na sprzedaż 2-pokojowe wykończone mieszkanie pod klucz, poprzez doświadczenie, które posiadamy oferujemy gwarancję celującej jakości.
Daj sobie komfort i zamieszkaj w wykończonym mieszkaniu, gdzie jedyną przyjemnością będzie umeblowanie tego ustawnego mieszkania. (...)
506 067...
506 067 621