Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Podolany, Poznań, wielkopolskie
- 495 410 zł
- 36,58 m²
- 13 543,19 zł/m²
Alicja Szpak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Podolany, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Jasielska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
495 410 zł 36,58 m² 13 543,19 zł/m²
parter/5
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 495 410 zł (13 543,19 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 36,58 m², 2 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 10684181
Opis nieruchomości
Witam!
* Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc.
Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem,
* Jeśli interesuje Cię inny metraż lub układ zadzwoń, a znajdziemy dla Ciebie dogodny metraże od 25m2 - 105 m2
Inwestycja łącząca spokój i tereny zielone wraz szybkim skomunikowaniem z centrum, idealny zakup inwestycyjny lub jako zakup pierwszego mieszkania
Lokalizacja: poznańskie Podolany, (...)
506 067...
506 067 621