Mieszkanie, ul. Naramowicka
Naramowicka, Winogrady, Poznań, wielkopolskie
- 474 196 zł
- 38,79 m²
- 12 224,70 zł/m²
Renata Szwałek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Naramowicka
Naramowicka, Winogrady, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Naramowicka
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
474 196 zł 38,79 m² 12 224,70 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/6
2
2026
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 474 196 zł (12 224,70 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
- Charakterystyka mieszkania: 38,79 m², 2 pokoje
- Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 11567657
Lokalizacja
- Adres: Naramowicka, Winogrady, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie:
- elegancka, ponadczasowa architektura
- podziemna hala garażowa
- balkony i ogródki do mieszkań
- lokale usługowe na parterze
- starannie zaprojektowane części wspólne.
2-pokojowe mieszkanie - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz lub uzyskania rabatu - zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na poznańskich Winogradach. (...)