Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Poznań, wielkopolskie
- 735 564 zł
- 73,63 m²
- 9 990 zł/m²
Renata Szwałek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Jasielska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
735 564 zł 73,63 m² 9 990 zł/m²
parter/5
4
2025
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 735 564 zł (9 990 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
- Charakterystyka mieszkania: 73,63 m², 4 pokoje
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Czynsz: 400 zł
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 11567600
Lokalizacja
- Adres: Jasielska, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Gotowe 4 pokoje z ogromnym ogrodem (256 m²) - Oszczędzasz ponad 50 000 zł!
Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz czekać latami na budowę? Mamy to! Oferujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, które jest już oddane do użytkowania. Wchodzisz, wykańczasz i mieszkasz! Możliwość wykończenia pod klucz!
Dlaczego warto?
Metraż: 73,63 m² - idealnie rozplanowane 4 pokoje.
Gigantyczny ogród: Aż 256,26 m² prywatnej zieleni. (...)