Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Poznań, wielkopolskie
- 359 647 zł
- 28,72 m²
- 12 522,53 zł/m²
Renata Szwałek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jasielska
Jasielska, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Jasielska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
359 647 zł 28,72 m² 12 522,53 zł/m²
1/5
1
2025
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 359 647 zł (12 522,53 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
- Charakterystyka mieszkania: 28,72 m², 1 pokój
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
- Czynsz: 200 zł
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 11567618
Lokalizacja
- Adres: Jasielska, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
GOTOWE Mieszkanie 1-pokojowe - Idealne na Start lub pod Wynajem! (0% PCC, 0% Prowizji)
Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub swojego pierwszego M ? Mamy ofertę, która zamyka temat dodatkowych opłat. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru - odbierasz klucze i startujesz z wykończeniem! Możliwość wykończenia pod klucz!
Najważniejsze informacje:
Powierzchnia: 28,72 m² (świetnie ustawna przestrzeń). (...)