Mieszkanie, ul. Naramowicka
Naramowicka, Naramowice, Poznań, wielkopolskie
- 715 353 zł
- 67,68 m²
- 10 569,64 zł/m²
Patrycja Górna
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Naramowicka
Naramowicka, Naramowice, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Naramowicka
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
715 353 zł 67,68 m² 10 569,64 zł/m²
parter/6
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 715 353 zł (10 569,64 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 67,68 m², 3 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 11743535
Lokalizacja
- Adres: Naramowicka, Naramowice, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogródkiem w SUPER CENIE!
STARA CENA - 764 384zł
NOWA CENA - 715 353zł
Inwestycja mieści się na Naramowicach, jest to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. Naramowice cieszą się tak dużym zainteresowaniem, ponieważ tutaj wszystko znajduje się pod ręką, sprawy dnia codziennego załatwimy 'przy okazji', dodatkowo jest to najbardziej zielona część Poznania. (...)
660 688...
660 688 218