Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Górna Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie

  • 645 000 zł
  • 70,65 m²
  • 9 129,51 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Senger

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Górna Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

645 000 zł

70,65 m²

9 129,51 zł/m²

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Zaktualizowane: 15 maja 2026

645 000 zł 70,65 m² 9 129,51 zł/m²

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1906
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1906

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 645 000 zł (9 129,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 70,65 m², 3 pokoje
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1906
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6
  • Źródło: biuro nieruchomości: Senger Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 42/18706/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,65 m², położone w jednej z najbardziej klimatycznych i doskonale skomunikowanych części Poznania przy ul. Górna Wilda. Lokal znajduje się na trzecim piętrze zrewitalizowanej kamienicy z początku XX wieku, łączącej historyczny charakter z komfortem miejskiego życia.

Lokalizacja:
Nieruchomość usytuowana jest w samym sercu Poznania, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilda. (...)

Agent

Łukasz Senger

791 848...

791 848 548

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Senger

791 848...

791 848 548

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Senger

Zostaw telefon, oddzwonimy