Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Górna Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie

  • 429 000 zł
  • 36,20 m²
  • 11 850,83 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Błaszcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Górna Wilda, Wilda, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

429 000 zł

36,20 m²

11 850,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Zaktualizowane: 18 maja 2026

429 000 zł 36,20 m² 11 850,83 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 429 000 zł (11 850,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 36,20 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Invest Realty, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IR878966

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ul. Górna Wilda
CENA : 429000,00zł!
Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie -idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem
Świetnie skomunikowane .
Funkcjonalny układ .
Mieszkanie klimatyczne, jasne i przytulne .
V-piętro
Mieszkanie od zachodu
Rozkład :
salon 16m2
sypialnia 8,4m2
kuchnia 6,6m2
łazienka z wc 3m2
korytarz 2,2m2
Z salonu wejście do sypialni ( z balkonem) oraz do jasnej kuchni . (...)

Agent

Wioletta Błaszczyk

601 791...

601 791 479

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Błaszczyk

601 791...

601 791 479

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości