Apartament, ul. Wyłom
Wyłom, Nowe Winogrady Południe, Poznań, wielkopolskie
- 1 412 500 zł
- 113 m²
- 12 500 zł/m²
Patrycja Górna
Skontaktuj się
Apartament, ul. Wyłom
Wyłom, Nowe Winogrady Południe, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Wyłom
Zaktualizowane: 19 maja 2026
1 412 500 zł 113 m² 12 500 zł/m²
1/4
5
2026
tak
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
5Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 412 500 zł (12 500 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 113 m², 5 pokoi, 2 łazienki
- instalacje: nowe / wymienione
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: siła
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 470-MS-EXPANDER
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wyłom, Nowe Winogrady Południe, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, osiedle bloków mieszkalnych, teren niezabudowany, tereny zielone i rekreacyjne, łąka
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Wyjątkowy apartament z TRZEMA balkonami w nowoczesnej willi miejskiej!
PCC 0% | Prowizja 0%! STARA CENA 1499 000zł! NOWA CENA 1412 500zł
Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle i zielonym otoczeniu ten apartament spełni wszystkie oczekiwania. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać komfortowo, nowocześnie i blisko natury, nie rezygnując z wygód miasta. (...)
660 688...
660 688 218