Mieszkanie Poznań

Tysiąclecia, Poznań, wielkopolskie

  • 629 500 zł
  • 63 m²
  • 9 992,06 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Natalia

Skontaktuj się

Mieszkanie Poznań

Tysiąclecia, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

629 500 zł

63 m²

9 992,06 zł/m²

Mieszkanie Poznań

Zaktualizowane: 11 maja 2026

629 500 zł 63 m² 9 992,06 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 629 500 zł (9 992,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Chartowie, na osiedlu Tysiąclecia o powierzchni 63m2

Mieszkanie z możliwością własnej aranżacji, położone na parterze w 4-piętrowym bloku z cudowną lokalizacją wśród zieleni - wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest bliskość Jeziora Malta oraz licznych terenów spacerowych i rekreacyjnych.

Mieszkanie jest częściowo umeblowane. (...)

Agent

Natalia Natalia

501 196...

501 196 002

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Natalia Natalia

501 196...

501 196 002

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.