Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Nałkowskiej, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

  • 899 000 zł
  • 60,62 m²
  • 14 830,09 zł/m²

Zdjęcie

Ilona Mokronowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Nałkowskiej, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

899 000 zł

60,62 m²

14 830,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Zaktualizowane: 11 maja 2026

899 000 zł 60,62 m² 14 830,09 zł/m²

Piętro:
4/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (14 830,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 60,62 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/6, jednostronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, ciekawie zaaranżowanego mieszkania o funkcjonalnym układzie. Ekspozycja zachodnia oraz duże okna gwarantują nie tylko optymalną ilość światła, ale także piękny widok na tereny zielone.
Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu flagowej inwestycji dewelopera Murapol, oddanym do użytku w 2019 roku. (...)

Agent

Ilona Mokronowska

660 454...

660 454 845

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości