Mieszkanie, ul. Garbary

Garbary, Poznań, wielkopolskie

  • 704 000 zł
  • 30,64 m²
  • 22 976,50 zł/m²

Zdjęcie

Eryk Jeziorski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Garbary

Garbary, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

704 000 zł

30,64 m²

22 976,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Garbary

Zaktualizowane: 18 maja 2026

704 000 zł 30,64 m² 22 976,50 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 704 000 zł (22 976,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 30,64 m², 2 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Spechouse, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 445275

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne w prestiżowej Rezydencji Garbary, zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania na Starym Mieście.

Mieszkanie o powierzchni 30,64 m² stanowi idealną propozycję pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia 2 pokoi oraz pełne wyposażenie pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie wynajmu bez dodatkowych nakładów finansowych.

Mieszkanie znajduje się na 4. (...)

Agent

Eryk Jeziorski

570 703...

570 703 550

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 703...

570 703 550

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.