Apartament, ul. Kosińskiego
Kosińskiego, Wilda, Poznań, wielkopolskie
- 2 800 zł
- 37,94 m²
- 73,80 zł/m²
Honorata Szymcza...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Kosińskiego
Kosińskiego, Wilda, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Kosińskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
2 800 zł 37,94 m² 73,80 zł/m²
5/6
2
tak
wysoki standard
5 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
5/6Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
5 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Dostępne: lipiec 2026
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 37,94 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2008
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednostronne, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 800 zł, kaucja: 5 000 zł / 2-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia
- Źródło: biuro nieruchomości: WHS NIERUCHOMOŚCI HONORATA SZYMCZAK, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 10
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kosińskiego, Wilda, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Wysoki standard, mieszkanie dwupoziomowe!
Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Kosińskiego 21 w Poznaniu.
Mieszkanie o powierzchni 37,94m2, znajdujące się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2013 roku, składające się z dwóch przedpokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni.