Mieszkanie, ul. Hawelańska
Hawelańska, Winogrady, Poznań, wielkopolskie
- 605 000 zł
- 42,35 m²
- 14 285,71 zł/m²
Agata Nowak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Hawelańska
Hawelańska, Winogrady, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Hawelańska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
605 000 zł 42,35 m² 14 285,71 zł/m²
7/11
2
2025
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
7/11Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 605 000 zł (14 285,71 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 42,35 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 7/11, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 210207
Lokalizacja
- Adres: Hawelańska, Winogrady, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Witam,
Zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Hawelańskiej 25.
Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu, który został oddany do użytku w 2025 r.
W skład mieszkania wchodzą:
- pokój dzienny z aneksem - 21,36 m2
- sypialnia - 11,87 m2
- łazienka - 4,26 m2
- hol - 4,86 m2
Razem: 42,35 m2
Dodatkowo: duży balkon z wyjściem z (...)
575 800...
575 800 820