Mieszkanie, ul. Wojskowa

Wojskowa, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

  • 2 700 zł
  • 45,30 m²
  • 59,60 zł/m²

Zdjęcie

Norbert

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Wojskowa, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 700 zł

45,30 m²

59,60 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 700 zł 45,30 m² 59,60 zł/m²

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 45,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 450 zł, kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bezpośrednio!
Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na wynajem przy ul. Wojskowej, położone na drugim piętrze bloku z 2009 roku z windą. Mieszkanie jest rozkładowe (wschód zachód), w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia.

Mieszkanie składa się z:
- sypialni od strony wschodniej
- salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon od strony zachodniej
- łazienki z oknem od strony zachodniej

W mieszkaniu znajdują się: meble, pralka, (...)