Mieszkanie, Powstań Narodowych

Powstań Narodowych, Rataje, Poznań, wielkopolskie

  • 650 000 zł
  • 58,50 m²
  • 11 111,11 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Kaźmierska

Skontaktuj się

Mieszkanie, Powstań Narodowych

Powstań Narodowych, Rataje, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

650 000 zł

58,50 m²

11 111,11 zł/m²

Mieszkanie, Powstań Narodowych

Zaktualizowane: 18 maja 2026

650 000 zł 58,50 m² 11 111,11 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (11 111,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 58,50 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, wysoki parter, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 980 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach.

Na powierzchnię 58,5 m2 składają się:

- salon o pow. 15 m2 z wyjściem na loggię

- dwie sypialnie, każda o pow. po 12,5 m2

- oddzielna kuchnia

- korytarz

- łazienka

- osobne WC

Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane w układzie niezależnym. (...)

Agent

Ewa Kaźmierska

503 716...

503 716 615

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Kaźmierska

503 716...

503 716 615

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości