Mieszkanie, ul. Sczanieckiej

Sczanieckiej, Łazarz, Poznań, wielkopolskie

  • 3 000 zł
  • 62 m²
  • 48,39 zł/m²

Zdjęcie

Paula Fórmaniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sczanieckiej

Sczanieckiej, Łazarz, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

3 000 zł

62 m²

48,39 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sczanieckiej

Zaktualizowane: 21 maja 2026

3 000 zł 62 m² 48,39 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
6 000 zł

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

6 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 62 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1938 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2 m²), piwnica 2 m²
  • Opłaty uzupełniające: 550 zł, kaucja: 6 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: KLIMATY Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Kamieniczny szyk, kameralna wspólnota, blisko par

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WE SPEAK ENGLISH - CONTACT US FOR MORE DETAILS

Wyjątkowo urokliwe mieszkanie na Łazarzu blisko poznańskiej Areny i Parku Wilsona. Wolne od początku lipca, w pełni wyposażone i umeblowane. Kameralna i ocieplona kamienica, gdzie sąsiedzi się znają i mówią sobie dzień dobry. (...)

Agent

Paula Fórmaniak

502 623...

502 623 299

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paula Fórmaniak

502 623...

502 623 299

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.