Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego
Przybyszewskiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
- 579 000 zł
- 45 m²
- 12 866,67 zł/m²
Bartosz Gensler
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego
Przybyszewskiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
579 000 zł 45 m² 12 866,67 zł/m²
3/3
2
1950
przynależne na terenie ogrodzonym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1950Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 579 000 zł (12 866,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1950
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
- Czynsz: 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne, piec, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
- Źródło: biuro nieruchomości: Gensler Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Przybyszewskiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, luźna zabudowa jednorodzinna
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.