Ogłoszenie archiwalne

Apartament Rataje, Tysiąclecia

Tysiąclecia, Rataje, Poznań, wielkopolskie

  • 379 000 zł
  • 78,60 m²
  • 4 821,88 zł/m²

Apartament Rataje, Tysiąclecia

Tysiąclecia, Rataje, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
8 października 2015

379 000 zł

78,60 m²

4 821,88 zł/m²

Apartament Rataje, Tysiąclecia

Zaktualizowane: 8 października 2015

379 000 zł 78,60 m² 4 821,88 zł/m²

Piętro:
10/16
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

10/16

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (4 821,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 78,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/16, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 NIEZALEŻNE POKOJE BLISKO MALTY! MIESZKANIE DO WPROWADZENIA!

MOŻLIWA DOPŁATA W PROGRAMIE MDM NAWET DO 85.931zł!

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w bloku na os. Tysiąclecia (Rataje), o powierzchni 78,60m2. Budynek ocieplony, wybudowany z płyty, z dwoma windami. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne.
Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została