Mieszkanie, ul. Głogowska
Głogowska, Łazarz, Poznań, wielkopolskie
- 1 090 800 zł
- 99,90 m²
- 10 918,92 zł/m²
Alina Zybała-Mel...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Głogowska
Głogowska, Łazarz, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Głogowska
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
1 090 800 zł 99,90 m² 10 918,92 zł/m²
3/4
5
1920
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
5Rok budowy:
1920Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 090 800 zł (10 918,92 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 99,90 m², 5 pokoi, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1920 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Kuchnia: oddzielna
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Poznań, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: GEKO889
Opis nieruchomości
4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA
Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu)
LOKALIZACJA idealna pod wynajem, lub gości targowych. Położenie blisko wielu uczelni, dworca, Parku Wilsona,
Lokal 4 pokojowy, został gruntownie wyremontowany w 2010 r, w pełni wykończony, o powierzchni 99,90 mkw. (...)