Mieszkanie, ul. Zawady

Zawady, Śródka, Poznań, wielkopolskie

  • 575 000 zł
  • 45,39 m²
  • 12 667,99 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Woźniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zawady

Zawady, Śródka, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
17 kwietnia 2026

575 000 zł

45,39 m²

12 667,99 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zawady

Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026

575 000 zł 45,39 m² 12 667,99 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2011
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2011

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 575 000 zł (12 667,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 45,39 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), piwnica 4 m²
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ANWO - NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 17.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 2

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,69 m², usytuowane na parterze kameralnego budynku w jednej z dobrze skomunikowanych części Poznania. Nieruchomość łączy wygodę codziennego życia z dużym potencjałem aranżacyjnym, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób szukających własnej przestrzeni, jak i inwestorów.