Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Dmowskiego, Górczyn, Poznań, wielkopolskie

  • 780 000 zł
  • 82 m²
  • 9 512,20 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Walendow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Dmowskiego, Górczyn, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

780 000 zł

82 m²

9 512,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Zaktualizowane: 5 maja 2026

780 000 zł 82 m² 9 512,20 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1956
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1956

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 780 000 zł (9 512,20 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 82 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1956
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kramm Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 25-MS-WbVcwyOElF

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość, usytuowana na trzecim piętrze w budynku o niskiej zabudowie, sprawia, że staje się idealnym miejscem nie tylko do życia, ale także do pracy i relaksu.

To świetna okazja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i inwestorów poszukujących atrakcyjnych nieruchomości na wynajem. Cena 780 000 PLN, jaką proponujemy, jest konkurencyjna na względem rynku. (...)

Agent

Paulina Walendowska

794 762...

794 762 337

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Walendowska

794 762...

794 762 337

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości