Mieszkanie, ul. Litewska

Litewska, Sołacz, Poznań, wielkopolskie

  • 3 300 zł
  • 76 m²
  • 43,42 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Dunajski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Litewska

Litewska, Sołacz, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3 300 zł

76 m²

43,42 zł/m²

Mieszkanie, ul. Litewska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3 300 zł 76 m² 43,42 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
nie
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 500 zł

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

nie

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 76 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1938 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, trójstronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica 20 m², ogródek
  • Opłaty uzupełniające: 1 200 zł, kaucja: 4 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 76m2, zlokalizowane na Sołaczu. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze dwupiętrowej klasycznej willi miejskiej przy ul. Litewskiej. Świetna lokalizacja przy Parku Sołackim, dobrze skomunikowana w innymi częściami miasta - tramwaj, autobus.