Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Unii Lubelskiej, Starołęka, Poznań, wielkopolskie

  • 2 000 zł
  • 49,10 m²
  • 40,73 zł/m²

Zdjęcie

Iga Wojtczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Unii Lubelskiej, Starołęka, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 000 zł

49,10 m²

40,73 zł/m²

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 000 zł 49,10 m² 40,73 zł/m²

Piętro:
2/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

2/10

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 49,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 1970
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: HOMtu, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 337

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Najważniejsze informacje:
- Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00;
- Nie odpowiadam na SMS'y;
- Mieszkanie przeznaczone dla pary;
- Adres : ul. Unii Lubelskiej 14 w Poznaniu Starołęka.
- Czynsz najmu: 1710 zł +~1114 zł. eksploatacja + prąd,
- Przed telefonem proszę obejrzyj najpierw wirtualny spacer ( link nie jest aktywny, należy wkleić go do dowolnej przeglądarki internetowej aby znaleźć się w środku mieszkania). (...)

Agent

Iga Wojtczak

780 655...

780 655 162

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iga Wojtczak

780 655...

780 655 162