Mieszkanie, ul. Ceglana

Ceglana, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

  • 824 560 zł
  • 74,96 m²
  • 11 000 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Talare...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ceglana

Ceglana, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

824 560 zł

74,96 m²

11 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ceglana

Zaktualizowane: 19 maja 2026

824 560 zł 74,96 m² 11 000 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 74,96 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), piwnica 4 m²
  • Czynsz: 578 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Stara Cegielnia przy ul. Ceglanej w Poznaniu. Lokal o powierzchni 74,92 m² położony jest na pierwszym piętrze. Przemyślany układ oraz ustawne pomieszczenia sprawiają, że mieszkanie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Krzysztof Talarek

508 268...

508 268 896

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.