Mieszkanie, ul. Szczepana
Szczepana, Dębiec, Poznań, wielkopolskie
- 334 900 zł
- 29,50 m²
- 11 352,54 zł/m²
Kamil Borkowski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szczepana
Szczepana, Dębiec, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szczepana
Zaktualizowane: 11 maja 2026
334 900 zł 29,50 m² 11 352,54 zł/m²
8/11
1
1967
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
8/11Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1967Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 334 900 zł (11 352,54 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 29,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1967 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 8/11, jednopoziomowe
- Czynsz: 500 zł
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Keller Williams, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: KW419141
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Słoneczne i przytulne mieszkanie na poznańskim Dębcu
Szukasz miejsca, które od progu wita Cię dobrą energią i naturalnym światłem? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem w dzielnicy, która nigdy nie traci na popularności?
To 29,5-metrowe mieszkanie na Dębcu łączy w sobie funkcjonalność, świetny stan techniczny i wyjątkowy klimat.
Dlaczego warto tu zamieszkać?
Poczucie przestrzeni i światła: Mieszkanie jest wyjątkowo jasne. (...)
519 050...
519 050 188
519 050 188