Mieszkanie Poznań

Poznań, wielkopolskie

  • 1 749 000 zł
  • 103 m²
  • 16 980,58 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech

Skontaktuj się

Mieszkanie Poznań

Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

1 749 000 zł

103 m²

16 980,58 zł/m²

Mieszkanie Poznań

Zaktualizowane: 7 maja 2026

1 749 000 zł 103 m² 16 980,58 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2002
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2002

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 749 000 zł (16 980,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 103 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2002
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, szczytowe, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 1 200 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 07.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem zielona oaza w mieście
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych lokalizacji Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szelągowskiego, Cytadeli oraz terenów rekreacyjnych nad Wartą. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, komfortu i świetnego dostępu do miejskiej infrastruktury.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

Agent

Wojciech

608 029...

608 029 583