Mieszkanie, ul. Jarochowskiego

Jarochowskiego, Łazarz, Poznań, wielkopolskie

  • 545 000 zł
  • 51,80 m²
  • 10 521,24 zł/m²

Zdjęcie

Kinga Halicka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jarochowskiego

Jarochowskiego, Łazarz, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

545 000 zł

51,80 m²

10 521,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jarochowskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

545 000 zł 51,80 m² 10 521,24 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-30 | 10:00 - 12:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1958
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Dzień pokazowy

30 maja 2026
od 10:00 do 12:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1958

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 545 000 zł (10 521,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 51,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1958
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 3,30 m²
  • Czynsz: 740 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 77,34 kWh/m² na rok; końcową (EK): 131,07 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 109,2 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,04 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Halicka Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 54/15866/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DRZWI OTWARTE - 30.05.2026 r.

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 51,80 m2, położone na IV p. budynku, przy skrzyżowaniu ulic Jarochowskiego/Wyspiańskiego, tuz przy Parku Jana Kasprowicza.

Budynek
Budynek z 1958 r., po odnowieniu elewacji. Klatka schodowa w stanie bardzo dobrym. Brak windy.

Szczegóły
Na pow. 51,80 m2 składają się:
- pokój dzienny o pow. 20,30 m2,
- sypialnia o pow. 12,50 m2,
- osobna kuchnia o pow. (...)