Mieszkanie Wilda, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 11
Mieczysława Niedziałkowskiego 11, Wilda, Poznań, wielkopolskie
- 1 391 070 zł
- 87,49 m²
- 15 899,76 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Wilda, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 11
zaktualizowane:
18 marca 2026
Mieszkanie Wilda, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 11
Inwestycja: Vilda Arte
Zaktualizowane: 18 marca 2026
1 391 070 zł 87,49 m² 15 899,76 zł/m²
II kwartał 2026
3/5
4
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
II kwartał 2026Piętro:
3/5Liczba pokoi:
4Miejsce postojowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 391 070 zł (15 899,76 zł/m²)
- Termin realizacji: II kwartał 2026
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 87,49 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Źródło: oferta dewelopera: Develia, zaktualizowane: 18.03.2026
- sygnatura ogłoszenia: AA0302
Lokalizacja
- Inwestycja: Vilda Arte
- Adres: Mieczysława Niedziałkowskiego 11, Wilda, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- Na terenie inwestycji: stacje ładowania samochodów elektrycznych, system smart home Appartme w standardzie
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy (700m), centrum handlowe, park
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, WC i (...)

Inwestycja realizowana przez:
Develia
Biuro sprzedaży
Bóżnicza 1 (lokal usługowy 204)
Poznań 61-751
| MieszkanieAA0101 | 71,97 m² | 15 899,76 zł/m² | 1/5 | 4 | 1 144 306 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0101 |
| MieszkanieAA0105 | 28,78 m² | 17 999,28 zł/m² | 1/5 | 1 | 518 019 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0105 |
| MieszkanieAA0106 | 51,22 m² | 15 599,52 zł/m² | 1/5 | 1 | 799 007 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0106 |
| MieszkanieAA0110 | 51,73 m² | 16 499,16 zł/m² | 1/5 | 2 | 853 502 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0110 |
| MieszkanieAA0206 | 35,16 m² | 18 199,08 zł/m² | 2/5 | 1 | 639 880 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0206 |
| MieszkanieAA0207 | 66,08 m² | 15 399,72 zł/m² | 2/5 | 3 | 1 017 613 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0207 |
| MieszkanieAA0208 | 55,06 m² | 15 599,52 zł/m² | 2/5 | 3 | 858 910 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0208 |
| MieszkanieAA0407 | 41,54 m² | 16 599,60 zł/m² | 4/5 | 2 | 689 547 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0407 |
| MieszkanieAA0111 | 46,53 m² | 15 899,76 zł/m² | 1/5 | 2 | 739 816 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0111 |
| MieszkanieAA0112 | 58,46 m² | 16 559,64 zł/m² | 1/5 | 3 | 968 077 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| AA0112 |
Biuro sprzedaży
61 333 30...
61 333 30 00