Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/unii-lubelskiej-4.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i39038.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/unii-lubelskiej-4.html
https://poznan.nieruchomosci-online.pl/unii-lubelskiej-4.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i39038.html

Udostępnij

Zdjęcie

Unii Lubelskiej 4

Poznań, Starołęka, Unii Lubelskiej 4

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Unii Lubelskiej 4

Poznań, Starołęka, Unii Lubelskiej 4

Poznań, Starołęka, Unii Lubelskiej 4

Unii Lubelskiej 4

Termin realizacji
listopad 2026
Ceny
od 10 340 zł/m²
Metraże
od 31,10 do 70,10 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

listopad 2026

Ceny

od 10 340 zł/m²

Metraże

od 31,10 do 70,10 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 404 300 zł

2 pokoje

od 456 093 zł

3 pokoje

od 644 710 zł

Inwestycja realizowana przez:

Agrobex Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Kochanowskiego 7

Poznań 60-845

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA/6 50,81 m² 11 900 zł/m² 1/6 2 604 639 zł
Mieszkanie
604 639 zł 50,81 m²
11 900 zł/m² 2 pok.
A/6

MieszkanieA/15 70,10 m² 11 850 zł/m² 2/7 3 830 685 zł
Mieszkanie
830 685 zł 70,10 m²
11 850 zł/m² 3 pok.
A/15

MieszkanieA/28 39,97 m² 11 900 zł/m² 5/6 2 475 643 zł
Mieszkanie
475 643 zł 39,97 m²
11 900 zł/m² 2 pok.
A/28

MieszkanieA/30 70,10 m² 11 850 zł/m² 5/7 3 830 685 zł
Mieszkanie
830 685 zł 70,10 m²
11 850 zł/m² 3 pok.
A/30

MieszkanieA/35 70,10 m² 11 850 zł/m² 6/7 3 830 685 zł
Mieszkanie
830 685 zł 70,10 m²
11 850 zł/m² 3 pok.
A/35

MieszkanieA/40 70,10 m² 11 850 zł/m² 7/7 3 830 685 zł
Mieszkanie
830 685 zł 70,10 m²
11 850 zł/m² 3 pok.
A/40

MieszkanieA/51 68,39 m² 11 900 zł/m² 2/7 3 813 841 zł
Mieszkanie
813 841 zł 68,39 m²
11 900 zł/m² 3 pok.
A/51

MieszkanieA/66 68,39 m² 11 900 zł/m² 5/7 3 813 841 zł
Mieszkanie
813 841 zł 68,39 m²
11 900 zł/m² 3 pok.
A/66

MieszkanieA/7 49,66 m² 11 900 zł/m² 1/6 2 590 954 zł
Mieszkanie
590 954 zł 49,66 m²
11 900 zł/m² 2 pok.
A/7

MieszkanieA/39 40 m² 12 100 zł/m² 7/6 2 484 000 zł
Mieszkanie
484 000 zł 40 m²
12 100 zł/m² 2 pok.
A/39

Inwestycja realizowana przez:

Agrobex Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

Kochanowskiego 7

Poznań 60-845

61 846 40...

61 846 40 60

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij