dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

394 338 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielony Dębiec,Poznań

398 000 zł30 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | 29,9 m | 6 piętro | Dębiec | idealne pod inwestycję Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,9 m , położone przy ul. Łozowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

599 000 zł123 m² 4 884,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 122,64 m , zlokalizowanego w kamienicy przy ul. Wierzbięcice - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²19 m² 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni całkowitej ok 22. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! klucze do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

470 000 zł49 m² 9 514,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m, położone w jednej z najlepszych lokalizacji na Piątkowie na osiedlu Stefana Batorego. Budynek jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²25 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 26 m2 netto. .Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

319 000 zł46 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Informacje wstępne: - oferta bezpośrednia od właściciela, bez prowizji, bez vat - Lokal użytkowy położony w suterenie (poziom -1) o powierzchni 45,65 m2, który składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Krzyżowniki-Smochowice,Poznań

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Poznań, ul. Dąbrowskiego 144 2 pokoje, 51 m , po generalnym remoncie, niski czynsz Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Jasielskiej 12C w Poznaniu. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szydłowska

Winiary,Poznań

1 245 000 zł152 m² 8 190,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 152 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

596 000 zł54 m² 11 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

6 975 zł225 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 225 m2. Dostęp bezpośrednio z rampy przez szerokie przeszklone drzwi .Rozładunek z poziomu zero lub z rampy. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

648 111 zł63 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z garderobom i balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

2 290 zł64 m² 35,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 64 m , usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Ławica,Poznań

497 800 zł41 m² 12 088,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe Gotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne do zamieszkania lub inwestycji z opcją wykończenia pod klucz. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

481 394 zł41 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Junikowo,Poznań

40 zł/m²220 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy. Powierzchnia przeznaczona do wynajęcia to od 185 do 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

444 219 zł37 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Junikowo,Poznań

40 zł/m²186 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy o powierzchni całkowitej 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na1 piętrze. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

426 000 zł36 m² 11 856,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z balkonem | funkcjonalny układ | 35,9 m Świetny układ 2-pokojowego mieszkania - idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Poznań

55,32 zł/m²47 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny przestronny lokal użytkowy w centrum miasta w zrewitalizowanej kamienicy. Na lokal składa się: przedpokój, pomieszczenie socjalne (aneks kuchenny), open space z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²102 m² 4 284 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

418 000 zł38 m² 10 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań | Osiedle Pod Lipami 10 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze. Lokal ma niezależny układ pomieszczeń, jest w dobrym stanie i od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 700 zł27 m² 63,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz kompaktowego mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, która prócz spokoju zapewni Ci dostęp do pełnej infrastruktury? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie, po remoncie w 2025 roku, klimatyzacja, ul. Milczańska Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie/dom (z dopłatą z mojej strony) komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

459 000 zł48 m² 9 503,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

37,31 zł/m²67 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 67 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

519 000 zł26 m² 20 289,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować wykończone w wysokim standardzie, 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze z ogrodem , w nowej inwestycji dewelopera st Home w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

395 000 zł32 m² 12 320,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc! bez prowizji! nowa inwestycja! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z ogródkiem na Ratajach. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

737 762 zł74 m² 10 018,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goleszowska

Dębiec,Poznań

2 049 000 zł230 m² 8 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o funkcjonalnym domu w Poznaniu, zlokalizowanym w spokojnej i zielonej okolicy? Chcesz cieszyć się spokojem ze swoją rodziną, jednocześnie móc prowadzić swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Przyjaźni,Poznań

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47m2, na osiedlu Przyjaźni w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w niskim 4- piętrowym bloku z lat 70. Budynek po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

674 000 zł48 m² 13 896,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana - Miekszanie wykończone w wyskoim standardzie pod klucz, bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

461 374 zł40 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²13 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 12 m2 brutto .Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

425 136 zł31 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury, a jednocześnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz klimatycznej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ważny jest dla Ciebie dostęp do komunikacji oraz pełna infrastruktura nieopodal? W pełni urządzona 31-metrowa kawalerka przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Starołęka,Poznań

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 62m2 z dużym ogródkiem (do wyłącznego użytku wynajmujących). Położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł39 m² 20 336 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w centrum Poznania z 12 m2 tarasem. Lepszej lokalizacji nie znajdziesz. :) Nowoczesny, elegancki budynek, najlepsze Poznańskie restauracje na wyciągnięcie ręki, a do tego tuż.