dowolna

Działki Poznań – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

230 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

931 240 zł1 502 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży unikalną działkę o powierzchni 1500 m2 położona w Poznaniu, przy ul. Nadwarciańskiej, bezpośrednio przy lesie, ciągnącym się wzdłuż rzeki Warty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 731 400 zł23 170 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt - tel.   ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````
````````` na sprzedaż działka gruntu W poznaniu, na umultowie: - możliwość wydzielenia 26.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 029 m² 610,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod warsztat / halę Z gotową koncepcją Poznań Garaszewo / Krzesiny | 3 029 m | 8 min do A2 Gotowa baza pod biznes działka z koncepcją hali warsztatowo-biurowej +.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł628 m² 428,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rod w cenionym kompleksie Przedmiotem oferty jest odstąpienia prawa do użytkowania dwóch działek rod w cenionym kompleksie ogródków działkowych na poznańskiej Ławicy. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 564 000 zł1 254 m² 1 247,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1254m2 + Lokal użytkowy/mieszkalny 72m2 Powierzchnia lokalu: 72 m + 5m podpiwniczenie Powierzchnia działki: 1254 m Lokal znajduje się na froncie działki, pozostawiając dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł711 m² 699,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 757 600 zł1 708 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży idealnej działki pod zabudowę mieszkaniową ul.WAGROWSKA Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1708 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 300 zł1 039 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana skrajna przy parku - 0,10 ha, województwo: wielkopolskie, powiat: poznań, gmina: poznań, jednostka ewidencyjna: poznań - gmina miejska, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 134 m² 330,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o domu w miejscu, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć szybki dojazd do centrum, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł718 m² 863,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana w Poznaniu - Szczepankowo, w malowniczej i spokojnej okolicy, wśród domów jednorodzinnych. To doskonała lokalizacja do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

796 950 zł3 542 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - ul. Gnieźnieńska 47, poznań Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3542 m zlokalizowana przy ul. Gnieźnieńskiej 47 w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Kowalewicka

Fabianowo-Kotowo,Poznań

7 600 000 zł10 130 m² 750,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka usługowa w znakomitej lokalizacji Duża działka usługowa w znakomitej lokalizacji! Przylegająca do ul. Głogowskiej i dobrze widoczna dla przejeżdżających tą bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

638 100 zł1 418 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod budowę wymarzonego domu! Ta działka w kształcie trapezu położona jest w spokojnej okolicy, otoczonej malowniczą.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł806 m² 781,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy naramowice / umultowo. Jest to świetne miejsce pod budowę Państwa wymarzonego domu. Oferta przedstawia działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł694 m² 2 550,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość. Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną działek pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł642 m² 669,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 642 m , położona w dzielnicy Wola w Poznaniu, z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł2 149 m² 2 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł360 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała propozycja dla osób szukających swojego zielonego kawałka ziemi, blisko swojego zamieszkania z dogodnym dojazdem do innych części miasta! Oferta szczególnie dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

6 856 520 zł15 583 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 1.5583 ha z MPZP, Nowe Miasto WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 1.5583 ha zlokalizowany w Poznaniu przy ulicy Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 018 m² 972,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Poznania, w sercu prężnie rozwijającego się Suchego Lasu - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

11 000 000 zł19 575 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy trasie wylotowej na Katowice jeszcze przed autostradą. Ulica Bolesława Krzywoustego z wjazdem na działkę. W studium na działce przewidziane usługi. Literka U Treść.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł849 m² 824,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udziały 50% w działce w okolicach ulicy Litewskiej w Poznaniu, 849 m2. Nr działki 9/1. Plan zagospodarowania. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, uchwała.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł294 m² 442,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam prawo do działki rekreacyjnej rod Mostostal, ul. Dojazd 38. Na sprzedaż prawo do zadbanej działki rekreacyjnej o powierzchni 294 m , położonej na terenie rod Mostostal przy ul. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł849 m² 2 944,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w okolicach ulicy Litewskiej w Poznaniu, 849 m2. Nr działki 9/1. Plan zagospodarowania. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, uchwała Nr L/909/VIII/2021.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł925 m² 3 243,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piątkowo pod Blok! dla Dewelopera! działka planem zabudowy Inwestycyjna! Dewelopera dla Piątkowo pod Blok Sprzedam działkę z miejscowym panem planem zabudowy pod dom wielorodzinny - Blok.

Szczegóły ogłoszenia

5 828 768 zł12 562 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w Poznaniu idealna pod produkcję, usługi i magazyny! Poznańskie Centrum Logistyczne Franowo Żegrze Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 755 m² 569,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Bardzo dobra oferta zarówno dla inwestora jak i prywatnej osoby. Na sprzedaż dwie, niezabudowane działki o łącznej powierzchni 1755 m2. Działki oznaczone w studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna działkę o pow. 3000m2 pod aktywizację gospodarczą , możliwość wybudowania obiektu o pow. 300m2, pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

15 145 zł3 029 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na wynajem atrakcyjny grunt komercyjny położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Polskiej w Poznaniu, z bezpośrednim dojazdem do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł8 300 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę przy ul. Garaszewo w Poznaniu. Nr działki 2/7 obręb Krzesiny.Powierzchnia 8319 m2.Działka w całości ogrodzona płotem betonowym,.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł1 600 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój dom w sercu zieleni wyjątkowa działka budowlana przy lesie | Radojewo, poznań | 1600 m Szukasz miejsca, które łączy ciszę natury z wygodą życia blisko miasta? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 999 zł869 m² 2 991,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym śródmieściu Poznania - na Wildzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł5 662 m² 468,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja! - działka 5662 m2 na poznańskich Krzesinach cena: 2650.000 ( do negocjacji ) MEDIA: prąd, woda Nieruchomość gruntowa bez MPZP stanowi doskonałą propozycję dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł921 m² 309,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z komfortem szybkiego dojazdu do centrum Poznania? Te cztery działki w Poznaniu Krzesinach to idealna przestrzeń do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 026 m² 616,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod rezydencję w wyjątkowo zacisznym miejscu, w sąsiedztwie okazałych budynków na równie dużych działkach! Działka zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m , usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł1 702 m² 1 022,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

29 lat doświadczenia w nieruchomościach. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Wyjątkowa i piękna inaczej nieruchomość, ostatnia! Przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł1 133 m² 1 447,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1133 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Przepiórczej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł1 800 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowej działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania Smochowicach. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł328 m² 454,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż - rod kolejarz | Edwardowo / okolice Ławicy Prawa do działki. Przestrzeń, która łączy prywatność, zieleń i wygodny dostęp do miasta. Kameralna, zadbana działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 736 m² 274,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka Poznań, junikowo, ul. Wołowska - 2736 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 2736 m?, zlokalizowanej.