dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

534 000 zł52 m² 10 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, ogrody, ul. Waryńskiego 7. Komunikacja miejska, ale również tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 808 zł41 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych! realne zdjęcia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 26 m2 netto. .Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

451 170 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Poznań

1 232 030 zł78 m² 15 872,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w Poznaniu, o wysokim standardzie wykończenia budynku? W prestiżowej lokalizacji? W wyjątkowym otoczeniu? - Znalazłeś! Ostatnie mieszkanie z tej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²19 m² 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę. Pokoje z klimatyzacją, na piętrze nowy aneks kuchenny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

509 000 zł42 m² 12 119 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, wyjątkowe rabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

559 000 zł65 m² 8 613,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,9m2, przy os.Zwycięstwa (WINOGRADY) położone na 3 z 4 piętrze w zadbanym bloku z końca lat 70. Pierwotnie lokal składał się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

399 790 zł33 m² 12 114,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

580 700 zł37 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

649 000 zł42 m² 15 342,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie Z garażem! dobra lokalizacja, osiedla polanka! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

519 000 zł59 m² 8 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | idealne pod zamieszkanie lub pod wynajem Powierzchnia: 59,05 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Forma własności: własność układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Jeżyce,Poznań

519 000 zł59 m² 8 789,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, idealne pod najem inwestycyjny zarówno w całości, jak i w modelu wynajmu na pokoje. Układ mieszkania pozwala na elastyczną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trójpole

Winiary,Poznań

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,96 m , położony na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

719 000 zł42 m² 16 929,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Bez podatku od czynności cywilnoprawnej - oszczędność rzędu kilkunastu tysięcy złotych! Załączone wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

749 000 zł70 m² 10 761,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Grobla 6 - 3 pokoje, 69,6 m Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ul. Grobla 6 w Poznaniu. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wichrowe Wzgórze,Poznań

579 000 zł65 m² 8 921,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

569 140 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

1 330 zł26 m² 51,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w pobliżu parku przy ulicy Hetmańskiej 4. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

701 603 zł42 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Harmonogram płatności 20/80 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu z ekspozycją północno - wschodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

695 000 zł34 m² 20 525,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

414 000 zł46 m² 9 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Poznań Wilda, ul. Wierzbięcice 38 46 m | 2 pokoje | 3. piętro | winda | balkon | 429 000 zł Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

749 000 zł59 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz przytulnej przestrzeni w świetnej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie może być Twoim nowym miejscem na ziemi! Mam zaszczyt zaprezentować, słoneczne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

684 263 zł50 m² 13 685,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

471 079 zł40 m² 11 756,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, poznań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²28 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2.Przedmiotowe biuro to dwa pokoje po 14 m2 każdy, biuro posiada również klimatyzację. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Równa

Nowe Miasto,Poznań

665 000 zł495 m² 1 343,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Super lokalizacja! Działka budowlana -jednorodzinna wolnostojąca, poznań Nowe Miasto Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchnia 495m2 zlokalizowaną w Poznaniu w pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczynek,Poznań

3 000 zł64 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Wam do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe, położone na poznańskim Górczynie przy ul. Kazimierza Jarochowskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko tramwajów i autobusów, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 374 600 zł158 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Naramowicach .Teren nieruchomości monitorowany i ogrodzony. Przystanek autobusowy ok 100 m , tramwajowy ok 300.Tereny zielone w okolicy /Żurawiniec/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

1 460 360 zł70 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze 5-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

354 646 zł25 m² 14 001 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowa kawalerka zlokalizowana na poznańskich Winogradach, a dokładniej przy ul. Ziarnistej Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze nowego, 6 piętrowego budynku. Na.