dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

469 000 zł25 m² 18 745 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 232 030 zł78 m² 15 872,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

#rezerwacja Szukasz mieszkania w Poznaniu, o wysokim standardzie wykończenia budynku? W prestiżowej lokalizacji? W wyjątkowym otoczeniu? - Znalazłeś! Ostatnie mieszkanie z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc 2 pokoje z balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! lokal usytuowany w kameralnej części osiedla. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie ponad 100 m2 teras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miśnieńska

Grunwald,Poznań

698 000 zł51 m² 13 686,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio - Grunwald Junikowo piękne słoneczne mieszkanie cicha okolica 3 pokojowe, mieszkanie na sprzedaż ,zabudowa od stolarza umeblowane i wyposażone w agd, zaprojektowane wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morasko

Morasko,Poznań

1 659 000 zł154 m² 10 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom, w którym każdy dzień daje poczucie swobody i komfortu w otoczeniu przyrody, a jednocześnie korzyści z miejskich udogodnień. Nieruchomość jest idealna dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

860 000 zł74 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz wprowadzić się jeszcze w tym roku? To mieszkanie ma już położone gładzie i sufit typu slim - wystarczy nadać mu Twój styl! Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć kurzu, hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawady

Zawady,Poznań

1 090 000 zł96 m² 11 408,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 95,54 m2, położone na Zawadach w Poznaniu. Na powierzchnię składają się: - salon z otwartą i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polska

Ogrody,Poznań

57 zł/m²132 m² 7 524 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowo-użytkowe w nowoczesnym budynku przy ul. Polskiej 114 w Poznaniu. Metraże od 8,5m2 do 900 m2. Do dyspozycji lokale na parterze (łącznie 606m2) oraz piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

512 207 zł39 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

547 250 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Jeżyce,Poznań

772 484 zł72 m² 10 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od Biura Sprzedaży Dewelopera. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 71,69 m z balkonem w promocyjnej cenie. Przemyślany układ z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

529 000 zł42 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Poznań, ul. Wągrowska 12na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów II Wojny Światowej

Nowe Miasto,Poznań

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco poleca na sprzedaż świetnie zlokalizowaną, nietuzinkową kawalerkę na poznańskich Ratajach. Położenie Budynek powstały w latach 70-tych znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

695 000 zł34 m² 20 525,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łopianowa

Naramowice,Poznań

699 000 zł1 032 m² 677,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane naramowice / umultowo ulica łopianowa 11 Idealne miejsce pod budowę domu lub kameralnej inwestycji deweloperskiej. Na sprzedaż oferujemy dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

723 700 zł61 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w zielonej i spokojnej części Poznania. PCC 0% prowizja 0% Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako pierwsze własne lokum, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

690 639 zł52 m² 13 296,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 52 m | 3 Pokoje - Balkon 4,34 m - dużo słońca przez większość dnia! Doskonała lokalizacja w Jeżycach - tramwaj, szkoły, sklepy - a do centrum Poznania 5 minut! Zadzwoń 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

616 450 zł51 m² 12 087,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Floriana

Jeżyce,Poznań

1 500 zł23 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* najem instytucjonalny ** umowa min. DO 30.09.2026 *** NAJEMCY BEZ ZWIERZĄT M I E S Z K A N I E Zapoznaj się z ofertą wynajmu mieszkania położonego przy ul. Św. Floriana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

719 000 zł51 m² 14 100,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wykończone w 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

598 987 zł48 m² 12 478,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3pokojowego, mieszkania z aneksem na poznańskim Łazarzu, blisko rynku Łazarskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł38 m² 13 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania, które łączy historyczny charakter z nowoczesnym stylem? Chcesz od razu się wprowadzić? Oto Twoje przyszłe miejsce do życia! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

545 009 zł56 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - gotowe do wykończenia dokładne rzuty ostatnie zdjęcie Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 55,67 m Liczba pokoi: 3 pokoje Przynależność: balkon 2,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

469 000 zł37 m² 12 658,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie jest idealną propozycją zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jarochowskiego

Łazarz,Poznań

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

60 zł/m²23 m² 1 352 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Roślinna

Szczepankowo,Poznań

550 000 zł86 m² 6 385,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulny dom z 1970 r. o powierzchni całkowitej 86,13 m (mieszkalnej 66,83 m ), położony w spokojnej i zielonej części poznańskiego Szczepankowa. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Minikowo,Poznań

577 598 zł49 m² 11 828,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | zakup od dewelopera Klimatyczne mieszkania na Starołęce nad Wartą - wysoki standard i świetna komunikacja! ㅤ Kluczowe cechy: 48m2 | 2 pokoje | duży ogród 41m2 Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

554 780 zł33 m² 17 038,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

525 000 zł41 m² 12 883,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Poznania przy ul. Rybaki. Nieruchomość idealnie nadaje się na lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

22 zł/m²65 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 40 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skibowa

Szczepankowo,Poznań

23,79 zł/m²290 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Oferta wynajmu domu - poznań, ul. Skibowa Do wynajęcia przestronna i reprezentacyjna nieruchomość ołącznej powierzchni ok. 290 m , położony w doskonałej lokalizacji wpoznaniu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²101 m² 4 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

4 450 zł64 m² 69,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem ekskluzywnego, narożnikowego apartamentu (64 m ) z dwoma tarasami, zaprojektowanego przez architekta, usytuowanego w prestiżowej, kameralnej inwestycji Wille Sowińskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Raszyn,Poznań

409 000 zł34 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i bardzo słonecznego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania - Grunwald, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

1 238 000 zł117 m² 10 599,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego lokalu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Szukasz idealnego miejsca na Twój biznes?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

33 zł/m²134 m² 4 422 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Układ dwa sąsiednie lokale , pokoje różnej wielkości , aneks , korytarz ,odświeżone ,ładne,dobrze naświetlone, funkcjonalny układ. Oddzielne wejścia z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²170 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni całkowitej 34 m2 każdy x 5 .Lokale znajdują się w biurowcu na parterze. Możliwość wynajęcia pięciu pokoi obok siebie lub 64 m2 , 102 m2 ,136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

540 674 zł55 m² 9 830,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55m2 + balkon od strony zachodniej. Klasyczny układ mieszkania z 2 sypialniami i salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie ma dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²340 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy magazyn z biurem o powierzchni całkowitej 340 m2 /ok. 280 m2 magazyn,60 m2 biuro i komunikacja, węzeł sanitarny .Powierzchnia dostępna bezpośrednio z rampy. Cena.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij