dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 332 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, nigdy wcześniej niezamieszkana kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Mieszkanie czeka na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

5 500 zł116 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO negocjacji! nowa nizsza cena! Lokal na wynajem - 116 m , Dąbrowskiego, poznań - Jeżyce Idealny na kancelarię, gabinety, biuro, usługi! Na wynajem przestronny, stylowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Hetmańskie,Poznań

449 000 zł34 m² 13 347,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Borowikowa

Stare Miasto,Poznań

259 000 zł497 m² 521,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 497 m , położona przy ulicy Borowikowej w Poznaniu (rejon Antoninka). Identyfikator działki: 306401_1.0002.AR_18.13/2 Powierzchnia: 497 m Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Garbary,Poznań

759 000 zł75 m² 10 133,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pakiet 2 lokali użytkowych (oddzielne księgi wieczyste) - centrum Poznania, garbary 29 - inwestycja z potencjałem! Szukasz gotowej inwestycji w centrum miasta lub miejsca na własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

829 000 zł44 m² 18 646 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

812 500 zł78 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

659 900 zł39 m² 17 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę położoną na10 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą z 1990r. przy ul. Jugosłowiańskiej os. Kopernika na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

560 zł11 m²

 

Piętro:9/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy w mieszkaniu zlokalizowanym na poznańskich Ratajach. W mieszkaniu znajduje się łącznie 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

789 900 zł42 m² 18 965,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 250 000 zł84 m² 14 881 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych lokali usytuowanych na parterze budynku przy ulicy Garbary, w ścisłym centrum Poznania - Obiekt Elite Garbary Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Hetmańskie,Poznań

709 000 zł60 m² 11 892 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogromnym balkonem i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolnica

Stare Miasto,Poznań

549 000 zł49 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kontakt: tel. Szanowni Państwo, zapraszam dzisiaj do Centrum Poznania, niechaj naszym punktem odniesienia będzie Plac Wielkopolski, miejsce od lat tętniące życiem i znane poznaniakom głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

540 000 zł79 m² 6 827 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazja! Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu! Jest to idealna oferta dla inwestora lub dla rodziny - nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Za Bramką

Garbary,Poznań

489 000 zł26 m² 18 786 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Dom z garażem

Świerczewo,Poznań

847 000 zł196 m² 4 323,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom 195 m2, 5 pokoi, z garażem i ogrodem, poznań, świerczewo Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 195,91 m2, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

14 000 000 zł8 666 m² 1 615,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena promocyjna! Polecam na sprzedaż nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Kurpińskiego

Piątkowo,Poznań

1 210 000 zł154 m² 7 846,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

! kupujący nie płaci prowizj I! Wyjątkowa oferta sprzedaży bliźniaka w Poznaniu Piątkowo. Zapraszam do zapoznania się z unikalną propozycją nabycia domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dobra inwestycja: mieszkanie z dwoma tarasami (jeden od str. salonu, drugi od str. sypialni) + garaż w podziemnej kondygnacji budynku (cena: 35.000 zł) - na terenie kameralnego, strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowana, po kapitalnym remoncie, czysta, jasna i przytulna kawalerka na Grunwaldzie w znakomitej lokalizacji: w niskim bloku w pobliżu skrzyżowania ulic Marcelińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

3 900 zł92 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym budynku Atanera przy ulicy Kutrzeby w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

1 800 zł31 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 31 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona przy ul. Galileusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołynki

Nowe Miasto,Poznań

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Poznań, ul. Stefanii Wołynki blisko ul. Abpa Walentego Dymka * nowe, bardzo ładne * wyposażone * Z opcją garażu Polecam Państwu do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

480 000 zł38 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 38,34 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z windą z 2014 roku, przy ul. Sielawy, w dzielnicy Naramowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta idealna dla osób ceniących sobie mieszkania w kamienicach, wysokie i przestronne wnętrza. Polecam do wynajęcia, piękny lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie, o powierzchni 56 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Ogrody,Poznań

67,74 zł/m²62 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo Na sprzedaż lokal biurowy 62 m2 znajdujący się na parterze kilku letniego apartamentowca .Osiedle w doskonałej lokalizacji na poznańskich Ogrodach - ul. J.Meissnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

469 000 zł44 m² 10 683,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań Os. Piastowskie 14 | 2 pokoje | 3. piętro | 469 000 zł Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku na poznańskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł47 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w dzielnicy Winogrady os.Zwycięstwa 8, w Poznaniu. Idealna lokalizacja, budynek zatopiony w osiedlowej zieleni, wokół dużo parkingów, swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: mam przyjemność przedstawić Państwu w opcji najmu świetnie zlokalizowane (przy placu Wielkopolskim) dwupokojowe mieszkanie. Dwa niezależne pokoje - dzienny oraz sypialnia, do tego jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

467 742 zł41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

667 000 zł64 m² 10 487,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapozania się z ofertą nieruchomości zlokalizowanej na Os. Zygmunta Starego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie 4-pokojowe z pierwotnym układem 3 pokoi. Przygotowane do najmu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Nowe Miasto,Poznań

82,73 zł/m²164 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy 164 m - prestiżowa lokalizacja na Ostrowie Tumskim! Lokalizacja: tumsky Residence , nowoczesny budynek z 2022 roku harmonijnie wpisujący się w historyczny charakter Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 000 zł61 m² 11 519,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie prywatne bez pośredników, bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

50 zł/m²156 m² 7 823 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park biurowo-magazynowy Park składający się z dwóch budynków biurowo-magazynowych znajduje się w północnej części Poznania. Jeden z budynków został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

559 000 zł39 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! mieszkanie na wynajem! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Szewskiej, tuż przy Starym Rynku. Układ: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka Czynsz: 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

2 200 zł44 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Lokalizacja: poznań, rataje, os. Bohaterów II Wojny Światowej Powierzchnia: 44,23 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 10 (winda) Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

549 000 zł34 m² 16 310,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Żegrze,Poznań

698 581 zł63 m² 11 088,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 z dodatkową przestrzenią tarasu i ogrodu. Ekspozycja południowy - zachód sprawia, że mieszkanie jest bardzo jasne. Wyjątkowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Poznań

Fabianowo,Poznań

4 000 zł96 m² 41,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 53,55 m2 wraz z częścią biurową o powierzchni 42,71 m2. Oferowany lokal biurowy z magazynem znajdują się na Fabianowie, w odległości 5 km.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij