dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkania inwestycyjne w każdej dzielnicy Poznania - pewna lokata kapitału Inwestowanie w nieruchomości w Poznaniu to gwarancja stabilności i stałego zysku. To miasto, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Winogrady,Poznań

555 000 zł44 m² 12 613,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania na własne potrzeby lub pod inwestycję? Proponujemy atrakcyjną ofertę mieszkań w nowoczesnych inwestycjach położonych w północnej części Poznania. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

590 780 zł50 m² 11 815,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Poznań

Nowe Miasto,Poznań

561 924 zł44 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2022

Apartament dwupokojowy gotowy do zamieszkania! Przedstawiamy w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni całkowitej 43,5 m , usytuowany w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

516 719 zł40 m² 12 918 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj, limitowana okazja! Termin oddania - Kwiecień 2026!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

463 999 zł38 m² 12 370 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźna

Garbary,Poznań

647 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3-piętrze w kamienicy przy ul. Woźnej w ścisłym Centrum Poznania. Na powierzchnię 51,76 m2 składają się: - 2 pokoje 19,50 m2, 9,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

508 999 zł40 m² 12 671,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz Poznań

Poznań,wielkopolskie

8 092 €2 312 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w doskonałej lokalizacji, zapewniająca łatwy dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

472 091 zł43 m² 11 105,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzeszyn,Poznań

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Poznań, strzeszyn, ul. Literacka 43 Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

1 560 000 zł89 m² 17 625,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

491 434 zł41 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera rabat 20 000 zł! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, 6 piętrowego budynku. Na metraż 40,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę, usytuowaną na3 piętrzę w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania (wilda) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

475 999 zł39 m² 12 084,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

373 999 zł27 m² 13 760,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

9 315 zł345 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 344 m2 wysokość ok 3,8-4 m .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/. Dostęp również bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam mieszkanie na Osiedlu Bolesława Chrobrego o niezależnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze. Lokalizacja tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

581 997 zł54 m² 10 799,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

47 zł/m²70 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na II piętrze. Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Polska

Ogrody,Poznań

70 zł/m²30 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowo-użytkowe w nowoczesnym budynku przy ul. Polskiej 114 w Poznaniu. Metraże od 8,5m2 do 900 m2. Do dyspozycji lokale na parterze (łącznie 606m2) oraz piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

738 138 zł64 m² 11 465,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²65 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 40 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem Poznań, grunwald, ul. Junacka cena 385 tys do negocjacji (8.536tys/m2) Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

817 727 zł65 m² 12 518,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

450 000 zł52 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,05 m2, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym klimatem. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 610 000 zł146 m² 11 027,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w samym sercu Jeżyc! Oferuje na sprzedaż nowoczesny kompleks pięciu niezależnych kawalerek, każda z własną łazienką, aneksem kuchennym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania. Lokalizacja: ul. Bukowska 11a tuż przy ul. Roosevelta , Targach Poznańskich i Dworcu Kolejowym. Dogodny dojazd tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

475 000 zł35 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łazarz, grunwald | 35 m | Parter | Gotowe do zamieszkania! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji w Poznaniu? Mam coś idealnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

590 zł7 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny pokój w mieszkaniu przy ulicy Żurawiej 3 Nieruchomość: pokój w mieszkaniu 6-pokojowym Powierzchnia 7 m2 Parter Ogrzewanie centralne Lokalizacja: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, licencja, ubezpieczenie bezpieczny najem Z pośrednikiem Do wynajęcia duże mieszkanie 64m2 w bardzo dobrej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Twój wymarzony dom w Poznaniu i okolicach. Bezpłatne doradztwo - nie ponosisz żadnych kosztów. Oferty domów z rynku pierwotnego w całym Poznaniu i okolicach. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

484 999 zł39 m² 12 294 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

855 000 zł72 m² 11 921,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc, bez prowizji. Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Piątkowo,Poznań

610 000 zł35 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym osiedlu Dobry Początek od renomowanego dewelopera Robyg. To świetna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań