dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 338 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Kramarska

Stary Rynek,Poznań

38,83 zł/m²103 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem || Gotowy lokal idealny pod biuro w Centrum || 103 m2 - > przestrzeń typy open space + 2 dodatkowe gabinety Lokal, na który warto spojrzeć! Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

379 000 zł25 m² 15 276,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kompaktowe M2 z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gorzyńska

Smochowice,Poznań

1 810 000 zł190 m² 9 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu, położonego w niedaleko Jeziora Kierskiego w Poznaniu. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

627 208 zł59 m² 10 584 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta 4 pokojowego mieszkania W super cenie! promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnikowego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

858 442 zł77 m² 11 088,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Poznania! Dla singla, pary. Kamienica przy ul. Św. Marcin 77, tuż przy przystanku tramwajowym., naprzeciwko Centrum Kultury Zamek - jedno z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

949 zł10 m²

 

Piętro:5/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Pokój dostępny od 1.10.2025 Mieszkanie żeńskie Wynajmę pokój jednoosobowy w mieszkaniu po remoncie, zlokalizowanym na ul. Chrobrego 11e w Poznaniu (piątkowo). W pokoju znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

2 300 zł55 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowszym zamkniętym osiedlu położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English see below! Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Adres: poznań, ul. Wenecjańska 7 Piętro: 5 / nowoczesny apartamentowiec z windą Dostępność: od zaraz Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

556 884 zł50 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 49,90 m2 z balkonem na 2 piętrze, na Winogradach. Duży salon z aneksem kuchennym plus 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotników Wielkopolskich

Jeżyce,Poznań

2 000 zł61 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego lokalu mieszkalnego z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji na os. Lotnictwa Polskiego na osiedlu Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

726 000 zł65 m² 11 205,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Osiedle w Centrum Miasta - gotowe do zamieszkania Szukasz komfortowego mieszkania w zielonym sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Inwestycja została ukończona i oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

565 888 zł52 m² 10 872 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie z dużym salonem (21 m ), położone w prestiżowej dzielnicy Winogrady - tuż obok terenów zielonych, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Bolesława Chrobrego,Poznań

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę atrakcyjnie zlokalizowaną kawalerkę - Os.Bolesława Chrobrego, mieszkanie przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane i wyposażone ( pralka, zmywarka, naczynia w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

429 000 zł52 m² 8 218,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Sprzedamy 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łozowej, spokojna, bezpieczna okolica, dobrze skomunikowana z Centrum, funkcjonalny układ pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²30 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni 30 m2.PARTER Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 26 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na PARTERZE. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisły centrum, ogromny wybór restauracji, kawiarni, pubów czy terenów spacerowych oraz zabytków historycznych.Do płyty starego rynku 3 minuty spacerem.Okna wychodzią na zaciszny dzedziniec. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Garbary,Poznań

2 500 zł50 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajmu atrakcyjne mieszkanie w centrum Poznania. Lokal o powierzchni 50.4m2, usytuowany na parterze niskiego bloku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi (17,6 ; 13,8),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

570 586 zł51 m² 11 232 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostały dwa takie układy promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,80 m2 z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Stare Winogrady,Poznań

594 939 zł50 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Wyjątkowa lokalizacja w Poznaniu. Zaplanowane tak, aby móc wygodnie korzystać z malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Jeżyce,Poznań

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro abak poleca do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 64m2 w nowym 3 letnim budynku na Nowych Ogrodach przy ul. Meissnera w Poznaniu. Nowe Ogrody na nowe, nowoczesne osiedle z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

423 736 zł39 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja majowa Ostatnie lokale w promocyjnej cenie! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

449 000 zł35 m² 12 755,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 32,5 m2 składają się: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

536 084 zł44 m² 12 156,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania w atrakcyjnej cenie! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Nowe, dwupokojowe mieszkanie na Jeżycach blisko Centrum Wyjątkowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla studentów! Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne dla studentów! Serdecznie polecam - do wynajęcia mieszkanie na IV piętrze, o powierzchni ok. 53m2, z balkonem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

510 201 zł41 m² 12 443,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 41m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Stare Winogrady,Poznań

375 390 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą rynku pierwotnego. Zakup bezpośrednio od dewelopera Prowizja 0% pcc 0% Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Karolin,Poznań

10 179 zł377 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Atrakcyjna przestrzeń magazynowa pod wynajem. Nieruchomość zlokalizowana w Poznaniu, przy ulicy Czerwonackiej, przy zmodernizowanej ulicy. Bardzo dobra komunikacja z Poznaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

756 931 zł62 m² 12 147,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,31 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne i stylowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się na poznańskiej Wildzie w historycznym zespole bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Jeżyce,Poznań

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta, na którą warto spojrzeć! Lokalizacja najpiękniejsza ulica na jeżycach - ul. Staszica ptak nieruchomości to agencja z 28-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości! > duże studio ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wilda,Poznań

758 000 zł50 m² 15 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, trzypokojowego mieszkania z balkonem w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

396 354 zł28 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Nowa Kawalerka na Winogradach ul. Ziarnista, poznań! Układ mieszkania (28,38 m2): - hol (2,39 m2) - Salon z aneksem kuch. (22,20 m2) - Łazienka (3,80 m2) Dodatkowo: - taras (4,5 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

564 000 zł46 m² 12 363 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,62 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Promocja! - 300 zł/m2! Odlicz od ceny 11 280 zł tj. Cena finalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeremchowa

Grunwald,Poznań

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z garażem, poznań, czeremchowa, 40m2, umeblowane Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40m2, położone przy ul.Czeremchowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

970 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:970 zł

Pokój jednoosobowy media, bliskość ronda Poznani , parku rataje. I warty. Dobry dojazd do centrum jak i inne miejsca Poznania. Pokój lekko odświeżony(fotka zrobiona przed). Kontakt najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

669 793 zł62 m² 10 785,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * lokalizacja: jeżyce. * odbiór kluczy 2025r. * mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami. * możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

459 112 zł43 m² 10 053,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

739 000 zł59 m² 12 462,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, położonego na piątym piętrze z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Nieruchomość znajduje się na.