dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 368 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 835 000 zł117 m² 15 657 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Stary Rynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

712 000 zł52 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz perełki gotowej od zaraz? Marzysz o eleganckim lokum blisko natury? bingo! lokalizacja: z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie znajdująca się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łazienna

Stare Miasto,Poznań

462 870 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Rezerwacja Polecam na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w całkowicie zrewitalizowanej, neoklasycystycznej kamienicy z połowy XIX wieku - inwestycja realizowana jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Poznań

70 000 zł56 m² 1 261,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam ofertę lokalu użytkowego na wynajem o powierzchni 55,5 m , budynek zlokalizowany jest przy jednej z najpopularniejszych ulic w centrum Poznania - ul. Wrocławskiej. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Na Murawie

Na Murawie,Poznań

52 000 zł13 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Na sprzedaż garaż zamykany w hali garażowej, zlokalizowany na Winogradach, os. Na Murawie 13. Powierzchnia 12,7 m2 cena: 52 000,00 złotych. Klucze w biurze. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Radojewo,Poznań

541 440 zł1 128 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

342 000 zł26 m² 12 949,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

605 000 zł65 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie na Wichrowym Wzgórzu idealne dla rodziny lub inwestora! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

29 000 zł12 m² 2 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż: miejsce postojowe w hali garażowej ul. Karpia 25b, poznań Numer miejsca: 117 Powierzchnia: 12,5 m Lokalizacja: blisko wjazdu do hali, co zapewnia wygodny i szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

15 €/m²115 m² 1 725 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do najmu nowoczesnych powierzchni biurowych w budynku położonym w prestiżowej poznańskiej dzielnicy Grunwald, zachodniej części miasta. Zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichrowe wzgórze, 47m2, 2pokoje ( jeden pokój połączony z kuchnia, jest możliwość przywrócenia stanu poprzedniego), balkon, piwnica. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Naramowice,Poznań

480 480 zł44 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W zielonej okolicy - gotowe na 2025! zadzwoń i umów się na budowie. Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Piątkowo,Poznań

497 000 zł44 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Marzy ci się ciche osiedle i słoneczne lokum? Szukasz mieszkania gotowego od zaraz? bingo! to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Górczyn,Poznań

1 450 000 zł290 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z potencjałem. Nieruchomość idealna na cele mieszkalne lub inwestycyjne. Oferta Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 290m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

549 000 zł61 m² 8 969,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica zrewitalizowana z prawdziwym smakiem i dbałością o oryginalne szczegóły i detale. Budynek należy do jednych z najlepiej zachowanych i bogatych pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

373 700 zł45 m² 8 304,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

509 000 zł39 m² 13 152,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Staszica

Poznań,wielkopolskie

1 362 450 zł127 m² 10 728 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy ul. Staszica 1, poznań. Opis nieruchomości: nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Winogrady,Poznań

569 000 zł36 m² 15 674,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze w nowej inwestycji "początek Piątkowo". Łączna powierzchnia 36,30m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

449 000 zł64 m² 6 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

686 786 zł62 m² 10 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania? Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

45 zł/m²135 m² 6 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia powierzchnię biurową znajdującą się w gh Green Point przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na I piętrze oraz składa się z kilku pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Zielone otoczenie i komfort! Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

368 500 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

564 000 zł50 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.Szukasz idealnej okazji mieszkaniowej. na ten rok! .Zadzwoń, a znajdziemy ofertę dla Ciebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

902 455 zł74 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 73,63 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Lokalizacja: idealna dla osób, które pragną odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam! wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja! Lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji, ścisłe centrum, ulica Fredry, zaraz przy skrzyżowaniu z ulicą Gwarną. Doskonała, czytelna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

564 322 zł49 m² 11 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m , usytuowane od strony zachodniej. Salon z aneksem o powierzchni 30m2, dodatkowo komfortowa sypialnia i ustawna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

462 833 zł41 m² 11 242 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 41,17 m2 na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni na Naramowicach. Mieszkanie gotowe do odbioru. Zapraszam na prezentację. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

387 000 zł38 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salom - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 684 000 zł136 m² 12 382,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

. Szukasz prestiżowej inwestycji w sercu Poznania. w popularnej i komfortowej dzielnicy. blisko terenów zielony?. zadzwoń Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

699 997 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Wilda,Poznań

831 900 zł54 m² 15 354,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Twoje nowe życie zaczyna się tu! Nowoczesny apartament na Wildzie - poczuj wyjątkowy klimat Starego Miasta. Marzysz o przestronnym mieszkaniu.