dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jeżyce,Poznań

852 000 zł71 m² 11 949,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni ponad 71 m2, położone na 3 piętrze pięciokondygnacyjnego bloku z 2001 roku, przy ul. Kościelnej w inwestycji "bamberski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²38 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 38 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

1 390 000 zł322 m² 4 316,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:677 m²

Dom wolnostojacy z 2003r. Podpiwniczony czesciowo, z garażem na 2 samochody. Dom sprzedaje pierwszy własciciel, budowany pod potrzeby własne, idealny dla wiekszej rodziny , ale jest tez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Wilda,Poznań

610 000 zł65 m² 9 442,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim III piętrowym bloku z cegły przy ul. Langiewicza w Poznaniu. Mieszkanie o metrażu 64,60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 749 900 zł248 m² 7 047,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

375 390 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamentowa - kawalerka - mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem - loggią! (poznań, winogrady) o powierzchni 29,10 m2, zlokalizowane na 1 piętrze /z 8 pięter/, na nowo budowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperska

Wilda,Poznań

850 000 zł69 m² 12 247,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 4 pokojowe na ul. Saperskiej, 3 balkony! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,4 m2, położone na 3 piętrze 6-piętrowego bloku z windą, w kompleksie budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarnobrzeska

Starołęka,Poznań

1 690 000 zł94 m² 18 074,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

NA jednej działce dwa budynki, obecnie oba pełnią funkcję mieszkalną ale jeden Z nich może być miejscem prowadzenia działalności gospodarczej! nie przegap okazji! tylko U nas! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca Umowa na rok z możliwością przedłużenia W pełni umeblowane w skład wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł52 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Brzask w budynku atanera. Lokal mieści się 3 piętrze, w 3 piętrowym bloku z windą. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Łazarz,Poznań

419 190 zł27 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

- r E Z E R W A C J A - Kawalerka w odrestaurowanej kamienicy z windą przy ulicy Chełmońskiego. Ta nieruchomość idealnie nadaje się jako pierwsze mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie na ul. Cześnikowska 2b w Poznaniu Metraż mieszkania wynosi 62,5 m2, skład tego mieszkania wchodzą cztery pokoje, kuchnia osobno, łazienka, wc osobno i korytarz. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

457 111 zł35 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj od zaraz na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję Mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni: 35,78 metrów , zlokalizowane na 4 piętrze / 4 pięter w nowo budowanym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Strzeszyn,Poznań

494 582 zł43 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana do 7.03.25 r. Mieszkanie w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Lokalizacja: idealna dla osób, które pragną odpocząć od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz klimatycznej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ważny jest dla Ciebie dostęp do komunikacji oraz pełna infrastruktura nieopodal? Chcesz zamieszkać w bezpiecznym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studniarskiego

Zawady,Poznań

579 000 zł41 m² 14 125,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, wykończone pod klucz w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia, świetnie zlokalizowane. Mieszkanie Mieszkanie o łącznej powierzchni 40,99 m2: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarochowskiego

Łazarz,Poznań

329 000 zł33 m² 9 909,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w kamienicy z widokiem na Park Kasprowicza ( Arena ). Mieszkanie dwustronne : salon od zachodu 16 m2 , sypialnia od wschodu 7 m2 , oddzielna jasna kuchnia 4 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Nadolnik,Poznań

265 319 zł25 m² 10 553,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealny lokal inwestycyjny pod wynajem jako tzw. smartapartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Dostępna będzie także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana komfortowe 2 pokoje Z balkonem , umeblowane - naramowice, ul. Rubież 14C, 500 M nowa linia tramwajowa Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Aroniowa

Poznań,wielkopolskie

6 300 000 zł1 053 m² 5 982,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 296 m²

Luksusowa rezydencja wykończona z najwyższą dbałością o detale. Przestronne wnętrza w bardzo wysokim standardzie. Dom zaprojektowany dla rodziny, która kocha przestrzeń. wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

492 000 zł34 m² 14 386 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Ciekawe mieszkanie położone w budynku z 2015 roku na Chwaliszewie. Z jednej strony jest to cicha enklawa w samym sercu miasta, z drugiej wyjątkowo malownicze miejsce położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Wola,Poznań

580 000 zł51 m² 11 308,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, gotowego do własnej aranżacji mieszkania położonego przy ul. Anny Leskiej-Daab w Poznaniu. Lokalizacja osiedla znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

568 989 zł51 m² 11 156,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz unikalnej oferty mieszkaniowej. zadzwoń! -odbierz klucze już w tym roku!- mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wergiliusza

Strzeszyn,Poznań

679 000 zł85 m² 8 016,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest usługowo-handlowy położony w na poznańskim Strzeszynie. Duża witryna, czytelny adres, wejście z ulicy, korzystny układ, dobra lokalizacja - to tylko kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szelągowska

Winogrady,Poznań

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal dla profesjonalistów: kancelarii prawnych, biur rachunkowych, finansowych oraz innych firm świadczących usługi doradcze, które wymagają dostępu do nowoczesnych narzędzi technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

576 192 zł30 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje w nowym budynku Dopiero skończone remont!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśkowiaka

Morasko,Poznań

812 364 zł2 036 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 wyodrębnione geodezyjnie działki budowlane w znakomitej lokalizacji na Morasku, północnej peryferyjnej części Poznania - niezwykle chętnie wybieranej pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czartoria

Stare Miasto,Poznań

48 zł/m²125 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu biurowego - poznań, ul. Czartoria 1 Wynajmę komfortowy i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 125 m2, położony w samym centrum Poznania, przy ul. Czartoria 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

609 639 zł53 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Mieszkanie 2-3 pokojowe , o powierzchni: 52,92 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

19 zł/m²35 m² 665 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyny o powierzchni od 30-40 m2. Magazyny znajdują się na terenach nieruchomości komercyjnych .Duża dwuskrzydłowa brama, poziom zero. Magazyn na terenie monitorowanym na Grunwaldzie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Nowe Miasto,Poznań

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Smolnej na Poznańskich Zawadach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Warszawskie,Poznań

777 000 zł75 m² 10 296,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim, przy ul. Słupeckiej. Oferta dla osób ceniących ciszę, spokój i wyjątkowy klimat przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

537 898 zł50 m² 10 758 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.Szukasz najlepszej oferty mieszkaniowej?.napisz .i odbierz klucze już w tym roku! Mieszkania od dewelopera Nie płacisz PCC nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #Telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²43 m² 860 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 40 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 990 zł120 m² 24,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *niesamowity apartament na wynajem, ul.Kutrzeby 14, przy Parku Cytadela *120 m2 *Wysoki standard wykończenia *Dwa duże tarasy z pięknym widokiem na panoramę miasta *2 łazienki (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

315 000 zł30 m² 10 602,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kawalerka o łącznej powierzchni 29,71 m2 położona na drugim piętrze we frontowej części narożnej kamienicy przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Starołęka,Poznań

24 714 zł1 373 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań - Starołęka. Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną o pow. 850m2, 1373m2. Hale można ze sobą połączyć. Hala 1373m2 - posiada suwnicę 5-cio tonową, posadzkę przemysłową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

1 780 000 zł148 m² 11 994,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Gotowiec inwestycyjny! uniwersalna lokalizacja W poznaniu Do kupna lokal podzielony już prawnie i funkcjonalnie na 5 samodzielnych mieszkań - kawalerek ( są wystawione zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²14 m² 532 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.