dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

661 200 zł52 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: prezentowane mieszkanie znajduje się na terenie dzielnicy nowe miasto, jest to dzielnica położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczepankowo,Poznań

1 990 000 zł324 m² 6 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortowy wolnostojący dom położony w spokojnej, ale w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m , zlokalizowanego na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwaliszewo,Poznań

515 000 zł52 m² 9 888,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy okazję mieszkania w poznańskiej kamienicy, przy ul. Chwaliszewo 64. Kamienica przejdzie przez proces rewitalizacji, który rozpocznie się w czerwcu 2024 r., aby przywrócić jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junikowska

Grunwald,Poznań

1 099 000 zł164 m² 6 701,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

520 000 zł44 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania na poznańskim Łazarzu, przy ulicy Hetmańskiej. Lokal sprzedawany wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie > powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: marzy Ci się mieszkanie w bezpiecznej i malowniczej okolicy? Lubisz biegać lub spacerować w otoczeniu zieleni? A może po prostu szukasz mieszkania w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

342 000 zł27 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne jednopokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnictwa Polskiego

Ogrody,Poznań

528 000 zł44 m² 11 961,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

439 000 zł38 m² 11 462,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

- rezerwacja - Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może inwestycji pod wynajem?' W każdym z tych dwóch przypadków dobrze trafiłeś! lokalizacja: dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

1 850 zł39 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. poleca do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 39 m2. W dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Górczyn,Poznań

569 000 zł53 m² 10 817,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym wśród licznych terenów zielonych a przy tym świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Rataje,Poznań

599 950 zł54 m² 11 193,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam ofertę mieszkania położonego w centrum Poznania przy ulicy św. Rocha. Do nieruchomości o pow. 53.6 m2 przynależy piwnica o pow. 6 m2. Mieszkanie jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż jasną przestronną kawalerkę z balkonem na osiedlu wichrowe wzgórze. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 15 piętrowym wysokim bloku z lat 70-tych na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę z wydzieloną sypialnią na ul. Wawrzyniaka 29 na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni ok. 28 m2 położone jest w zrewitalizowanej kamienicy na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

519 000 zł44 m² 11 876,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze w niskim bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43.7 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 090 000 zł114 m² 9 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

= rezerwacja = *** doświadczenie, wiedza, profesjonalizm *** Biuro Nieruchomości Winogrady ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż stylowy i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum Poznania, ul. Ogrodowa. Stare Miasto kilka minut spacerem W pobliżu galerie handlowe Stary Browar, MM, kupiec Poznański. Sklepy spożywcze Lidl i Sparr. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołkowyska

Rataje,Poznań

580 000 zł40 m² 14 342,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dziś mam przyjemność zaoferować mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na paterze bloku oddanego w 2021 roku przy ul. Wołkowyskiej przez dewelopera uwi inwestycje S.A. Tę nieruchomość na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

** oferta zwolniona Z prowizji od najemcy** Prężnie działająca od 9 lat Szkoła Tańca i Akrobatyki na drążku pionowym proponuje możliwość cesji umowy najmu wraz z zakupem praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Pragniesz zamieszkać w topowej lokalizacji w historycznym centrum Poznania? Zapraszam na Wzgórze Św. Wojciecha do kameralnej enklawy położonej na skraju ścisłego Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Golęcin,Poznań

435 000 zł48 m² 9 113,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam Mieszkanie 2 pokojowe Wojska Polskiego Pełna własność z udziałem w gruncie Piętro 3/4 piętrowym budynku Czynsz 540 zł + gaz + prąd Cena mieszkania 435 000 zł Cena garażu 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

799 000 zł79 m² 10 113,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! oferta bez prowizji od kupującego! Przedstawiam Państwu ofertę zakupu komfortowego, dwupoziomowego, klimatyzowanego i w pełni wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

623 507 zł55 m² 11 430 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2924

Jasne, narożne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami w atrakcyjnej cenie - czeka na pierwszego właściciela. Do odbioru już we wrześniu 2024r Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2, położona na 7 piętrze w wysokim (16 kondygnacji) bloku na os. Zwycięstwa. Mieszkanie nie wymaga nakładów gotowe do zamieszkania. Umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Śródka,Poznań

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone parterze w IV piętrowym bloku z cegły z windą z 2011r. przy ul. Gnieźnieńskiej na poznańskich Zawadach. Na powierzchnię 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morzyczańska

Rataje,Poznań

653 000 zł47 m² 13 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu nowego, wyjątkowo słonecznego mieszkania na Ratajach, przy ul. Morzyczańskiej 3, tuż przy Parku Rataje. Lokal o powierzchni niemal 47 m2 składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

440 000 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowaną kawalerkę na Os. Batorego usytuowaną na 3 piętrze niskiego budynku z lat 80`, zlokalizowaną na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 34m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

709 250 zł57 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

431 221 zł37 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł48 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47,60 m2 składają się: - 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Katowicka

Malta,Poznań

1 054 137 zł104 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,37m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

519 000 zł44 m² 11 876,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,70 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

626 423 zł61 m² 10 234 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Nowe Miasto,Poznań

629 000 zł50 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

780 000 zł70 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***luksusowy apartament w promocji*** Rabat 62.760 zł - taniej nie będzie! Zakup bez PCC i prowizji Mieszkanie gotowe w 2024 roku Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

5 000 zł63 m² 79,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dziękujemy za zainteresowanie naszym apartamentem. Oferujemy do wynajęcia nowy, przestronny, jasny, komfortowy i nowoczesny apartament o wysokim standardzie wykończenia. Apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

16,67 zł/m²18 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia miejsce postojowe położone w nowowybudowanym (2019) apartamentowcu na Sołaczu przy ulicy Drzymały 19 ( Tarasy Zielony Sołacz). Budynek z windą i halą garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:316 m²

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego. Położony w cichej i spokojnej okolicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Kopernika,Poznań

2 300 zł38 m² 60,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

D do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, położne przy ulicy Smardzewskiej. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę na ul. Wawrzyniaka 29 na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni ok. 20 m2 położone jest w zrewitalizowanej kamienicy na III piętrze. Mieszkanie składa się z: *.