dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 358 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 358 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińska

Smochowice,Poznań

700 243 zł72 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 74 m2 położone w Poznaniu na osiedlu Krzyżowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

577 860 zł57 m² 10 157,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 51,97 m2 z dwoma balkonami 9 m2 oraz 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

699 000 zł61 m² 11 384,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do odkrycia uroku tego 3-pokojowego mieszkania, które nie tylko oferuje wygodę, ale również stwarza przyjazne środowisko dla rodziny. Położone na wysokim parterze, zbudowane w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

599 000 zł51 m² 11 821,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie obok Jeziora Maltańskiego w Poznaniu z miejscem postojowym i komórką lokatorską! okazja! szybka sprzedaż! Zapraszam do zakupu nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²500 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 500 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

555 977 zł55 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 4 pokoje 55,02 m2 z balkonem 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

369 000 zł38 m² 9 685 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Aktualne! *** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Szczepankowo,Poznań

85 zł/m²710 m² 60 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem powierzchnię w budynku o wysokim standardzie. Obiekt o powierzchni 710 m2 na którą składają się parter - 360 m2 oraz I piętro 350 m2 Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

41,67 zł/m²72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy,biurowy znajdujący się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum Jeżyc przy Rynku Jeżyckim. Wejście do reprezentacyjnej części frontowej kamienicy - od ulicy Dąbrowskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

530 621 zł51 m² 10 412,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 50,96 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. św. Trójcy

Wilda,Poznań

1 790 000 zł205 m² 8 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Sprzedam bezpośrednio nieruchomość o powierzchni 826m2 zabudowaną willowym budynkiem mieszkalnym. Dom w zabudowie bliźniaczej, położony jest w kameralnej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Poznań

Poznań,wielkopolskie

900 zł16 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Do wynajęcia samodzielny pokój o powierzchni 16 metrów kwadratowych. Pokój dostępny od 1.02.2024 Kaucja jest zwrotna i wynosi 500 zł. Preferencje: osoba niepaląca, kobieta, najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

484 255 zł43 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 43,16 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Nadolnik

Główna,Poznań

276 000 zł20 m² 13 960,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

407 191 zł34 m² 12 126 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 33,58 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

868 352 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

449 454 zł37 m² 12 085,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, na zielonym osiedlu, 2-pokojowe mieszkanie, funkcjonalny układ, czeka na pierwszego właściciela! Odbiór już w 2024roku! Możliwe także spotkanie online. Zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

421 498 zł35 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 35,26 m2 z balkonem 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

416 597 zł35 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 35,26 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

58 zł/m²14 m² 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W bardzo czytelnej I dogodnej lokalizacji! Oferujemy na wynajem dwa niezależne lokale użytkowe, każdy po 14 m2 w budynku biurowym na Piątkowie, ul. Obornicka / Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

550 123 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Naramowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

977 470 zł75 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł30 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane w niskim bloku, w nowszej części os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Lokal o powierzchni użytkowej 30,5 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ogrody,Poznań

580 000 zł47 m² 12 374 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 46,87 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym przy ulicy Meissnera na osiedlu Nowe Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

454 126 zł41 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 41,45 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

374 643 zł38 m² 9 945,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - idealne na start lub pod wynajem, na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu. Odbiór kluczy jeszcze w 2022r. Zakup bez pcc i prowizji! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

404 303 zł34 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

779 000 zł73 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym dwupoziomowym apartamentem w sercu kulturalnych i modnych Jeżyc, przy ul. Szamarzewskiego w Poznaniu. Ta kamienica to esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

925 805 zł60 m² 15 340,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klucze na już! ul. Piekary 13b. Parking w hali garażowej - rok za darmo - oszczędzasz kolejne 5 400 zł. Winda w budynku. > 2 min do Parku Dąbrowskiego. Każde pomieszczenie jest doświetlone!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

362 818 zł38 m² 9 565,46 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - idealne na start lub pod wynajem, na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu. Funkcjonalny układ lokalu, odbiór kluczy listopad/grudzień 2022r. Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Poznań

Ławica,Poznań

129 000 zł313 m² 412,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rod Z całorocznym domkiem! idealna propozycja dla ludzi szukających swojego zielonego kawałka ziemi, ceniących spokój I ciszę! Polecam na sprzedaż klimatyczną działkę rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

740 475 zł71 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 4 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, o powierzchni 70,71 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Polanka,Poznań

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Czesława Niemena - do wynajęcia designersko urządzone, trzypokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi w hali garażowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ławica,Poznań

2 990 zł44 m² 68,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w nowoczesnym, spokojnym i kameralnym miejscu w bliskim sąsiedztwie lasu ? Jednocześnie cenisz sobie szybki dojazd do Centrum ? Marzysz o lokalizacji, która zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

568 100 zł55 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 54,82 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnucha

Winogrady,Poznań

470 000 zł40 m² 11 633,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja - mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi i z 2 komórkami lokatorskimi. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu z 2022 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie w Poznaniu przy ul. Sielawy 19. Mieszkanie wolne od 01.01.2024 Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt RTV i AGD (lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

56 zł/m²104 m² 5 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek znajduje się na Górczynie w Poznaniu. Nieruchomość liczy 5 kondygnacji, a jej łączna powierzchnia wynosi 5 038 m2. Innowacyjny design budynku wraz z prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

38 zł/m²99 m² 3 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park biurowo - magazynowy Górczyn jest zlokalizowany na Górczynie, tuż obok budynku Castor. Największą zaletą obiektu jest jego doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się ok. 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

424 738 zł36 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne i wygodne 2 pokoje 36,29 m2 z balkonem! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja.