dowolna

Magazyny ogrzewane Poznań - Lista ofert sprzedaży i najmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 100 €6 700 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Możliwy najem na krótki termin Do wynajęcia powierzchnia ok. 6 700 m2 dla magazynu lub produkcji klasy A na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo,Poznań

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 3 000 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny,Poznań

35 000 zł2 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty najmu jest powierzchnia magazynowa w nowoczesnym budynku - Centrum Logistycznym. Całkowita powierzchnia magazynowa wynosi ok 2500 mkw z możliwością podziału. 3 doki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Wilda,Poznań

30 906 zł1 818 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem część modułu hali magazynowej o wielkości 1818 mkw. Hala wysokiego składowania, 4 doki przeładunkowe (w tym hds) Biuro oraz pomieszczenia socjalne o metrażu 275 mkw. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Poznań,wielkopolskie

16 100 €4 600 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w doskonałej lokalizacji, zapewniająca łatwy dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Nowe Miasto,Poznań

38 925 €8 650 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Na wynajem wolnostojący obiekt klasy "a". Nieruchomość została wyróżniona Certyfikacją breeam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 750 €5 000 m² 4,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn na wynajem położony jest tuż obok drogi krajowej dk92 w odległości 3 km od centrum Swarzędza oraz ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

14 700 €3 500 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 3 500 mkw (możliwy do wydzielenia mniejszy/większy moduł dopasowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Poznań,wielkopolskie

8 092 €2 312 m² 3,50 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

59 000 zł2 200 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 668 m²

Nowoczesna hala z biurem - wynajem lub sprzedaż, blisko Poznania Do wynajęcia lub sprzedaży: hala magazynowo-produkcyjna 1 887 m z dwukondygnacyjnym biurowcem 270 m - obiekt dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny,Poznań

24 000 zł1 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 800 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny,Poznań

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 2 400 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Stare Miasto,Poznań

47 242 €14 763 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem budynek magazynowy wraz z chłodnią i powierzchnią biurową o powierzchni 14 763 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

5 880 zł245 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w Centrum Poznania. Lokal na poziomie -1. Przystosowany pod działaność gastronomiczną. Idwalny na produkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

47 000 zł18 m² 2 611 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż murowany garaż znajdujący się w doskonałej lokalizacji przy os. Bolesława Śmiałego na Piątkowie. Powierzchnia: ok 18m2. Garaż posadowiony jest przy ul. Umultowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 750 €5 000 m² 4,15 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

47 242 €14 763 m² 3,20 €/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

20 100 €6 700 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

1 050 zł70 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa (ok. 70m2), zlokalizowana na II piętrze + toaleta i aneks kuchenny na pierwszym piętrze; dostęp do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz do rampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Rataje

Rzeczypospolitej,Poznań

40 000 zł15 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji lokalizacja - Poznań, ul. Rataje 160 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo,Poznań

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

 

 

Nowe Miasto,Poznań

38 925 €8 650 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

14 700 €3 500 m² 4,20 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

25 200 €7 000 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 7 000 mkw z powierzchnią biurowo-socjalną dopasowaną do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

12 100 €2 200 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem Miejski magazyn typu sbu położony w przemysłowym rejonie Poznania z dostępem do drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Stare Miasto,Poznań

9 900 €1 800 m² 5,50 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

12 800 €4 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn klasy A, o pow. ok. 4 000 m2. Zlokalizowany na północny zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

25 200 €7 000 m² 3,60 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

1 361 290 zł195 m² 6 980,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz Poznań

Poznań,wielkopolskie

8 092 €2 312 m² 3,50 €/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

12 100 €2 200 m² 5,50 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

9 900 €1 800 m² 5,50 €/m²

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

16 100 €4 600 m² 3,50 €/m²

 

 

 

Krzesiny,Poznań

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

17 064 zł830 m² 20,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 736 m²

Całkowita powierzchnia obiektu 11735,72 m2. Dostępna powierzchnia do wynajęcia 557,65 m2 powierzchni biurowej i 830,00 m2 powierzchni magazynowej. Nieruchomość, zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny,Poznań

24 000 zł1 500 m² 16 zł/m²

 

 

 

Krzesiny,Poznań

25 600 zł1 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

****0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości.**** Magazyn do wynajęcia - moduł 1 600 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Stare Miasto,Poznań

47 242 €14 763 m² 3,20 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

20 750 €5 000 m² 4,15 €/m²

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

20 100 €6 700 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

6 600 zł330 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa na III piętrze, o pow. łącznej ok 330m2, w tym: a) główna hala magazynowa z klimatyzacją o pow. ok 230m2 (z dostępem do windy towarowej.