dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu budynków użytkowych

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

18 700 zł850 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn przy ul. Bobrownickiej w Poznaniu (nowe Miasto). Mieści się on kompleksie biur i magazynów. Lokal ma powierzchnię ok. 850 m2 obecnie w regałach. Na ternie.

Szczegóły ogłoszenia

594 zł18 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż o powierzchni ok. 18 m2 .Super lokalizacja - Grunwald. Alternatywa parkowania w strefie ,może być przeznaczony na mały magazyn .Wykonujesz prace remontowe w centrum lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 zł120 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 120 m2. Dostęp bezpośrednio z rampy przez szerokie przeszklone drzwi .Rozładunek z poziomu zero lub z rampy. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 500 m2. Dostępne są także pomieszczenia biurowo-socjalne, warsztatowe, a także w hangarze. Poszukujesz powierzchni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 358 zł289 m² 18,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego, nieogrzewanego magazynu o powierzchni 289 m , usytuowanego w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki i wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł900 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową zlokalizowaną na Kotowie w Poznaniu. Hala namiotowa o pow.900 m2 i wymiarach: 45 m x 20 m, wysokości w kalenicy 6 m, wysokości bocznej 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

74 342 €23 232 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem centrum logistyczno-dystrybucyjne z rozbudowaną infrastrukturą chłodniczą i bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

370 zł17 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę duże miejsce parkingowe w hali garażowej 200m od Starego Rynku, w budynku przy ul. Garbary 100 - Casa Verona. Powierzchnia ok. 17 m2. Czynsz 370 pln/m-c. Miejsce dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

36 928 zł416 m² 88,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchniach od 382 m do 475 m , które zapewnia wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest klimatyzowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

3 720 zł120 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowy magazyn- biuro o powierzchni całkowitej 180 m2 /ok. 144 m2 magazyn,36 m2 biuro i komunikacja/ .Powierzchnia dostępna bezpośrednio z rampy. Cena powierzchni magazynowej to ok.23.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł206 m² 38,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowoczesna powierzchnia biurowo usługowa w doskonałej lokalizacji Poznań Oferujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu biurowo usługowym, zlokalizowany w Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł330 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 594 m²

Centrum / sołacz - willa miejska biznesowa: na wynajem jej część , świetna lokalizacja i stylowa architektura to wizytówka Twojej Firmy. Lokalizacja Czytelna i rozpoznawalna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 €4 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn klasy A, o pow. ok. 4 000 m2. Zlokalizowany na północny zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

2 755 zł95 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal przy ul. Św. Marcin w samym sercu Poznania. Mieści się on w przyziemiu wieżowca. Lokal ma powierzchnię 95m2 na którą składa się jedno duże pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł1 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia (.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł2 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Hala przemysłowa 2000 m2. Pow. Socjalno-biurowe 300 m2. Plac utwardzony. Poznań: krzyżowniki / smochowice. Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość gruntowa o zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo,Poznań

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 3 000 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 zł114 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na wynajem magazyn w super lokalizacji na ulicy Strzeszyńskiej. Szybki wyjazd na drogę w kierunku zachodnim, wschodnim oraz północnym. Obiekt chroniony i monitorowany 114m2.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł1 760 m² 26,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1760 m , zlokalizowana w Poznaniu (jeżyce). Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, po modernizacji w 2020 roku oraz z nową.

Szczegóły ogłoszenia

4 158 zł189 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem magazyn w super lokalizacji na ulicy Strzeszyńskiej. Szybki wyjazd na drogę w kierunku zachodnim, wschodnim oraz północnym. Obiekt chroniony i monitorowany, doststęp.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł16 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na wynajem w samym sercu miasta, ul. Powstańców Wielkopolskich. Idealne rozwiązanie dla osób chcących parkować komfortowo w strefie płatnego parkowania w Poznaniu bez poszukiwania.

Szczegóły ogłoszenia

15 356 zł698 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Z uwagi na standard i udogodnienia, obiekt doskonale sprawdzi się jako lokal produkcyjno - usługowy jak i magazynowy. Proponujemy Państwu powierzchnię magazynową 698 m2 o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

17 325 zł315 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Komfortowy, stylowy i doskonale położony to tylko niektóre cechy obiektu do obejrzenia którego Was zachęcam. Nagrodzony prestiżowymi nagrodami projekt znanych architektów, cechują najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł16 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia miejsce postojowe nr 177 położone w hali garażowej w budynku przy ul. Krańcowej 56 w Poznaniu. Miejsce dostępne od zaraz,. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł530 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 530m2, w tym: a) II piętro o pow. ok. 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz rampy na parterze).

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna na wynajem część obiektu magazynowego wraz z zapleczem socjalnym oraz biurowym. Hala magazynowa o pow. ok 500 mkw z możliwością powiększenia do 1000 mkw. Wysokość użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł17 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Starołęka , ul. Śliska garaż / magazyn o pow. 17 m2 wolny od zaraz cena : 450 zł plus vat plus 60 zł wspólnota kaucja zwrotna 600 zł pomieszczenie jest oświetlone , ma gniazdo prądu brak.

Szczegóły ogłoszenia

20 750 €5 000 m² 4,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn na wynajem położony jest tuż obok drogi krajowej dk92 w odległości 3 km od centrum Swarzędza oraz ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł540 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowy lokal magazyn- biuro / biuro w magazynie /o powierzchni całkowitej 540 m2 znajduje się bezpośrednio z rampy i drugi 180 m2 / możliwość połaczenia. Cena powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 838 zł1 525 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania nowo budowaną halę logistyczną oferującą nowoczesną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Hala zostanie oddana do użytku na początku III kwartału 2025 roku i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 zł80 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na placu utwardzonym o powierzchni 80 m2 .Duża brama .Magazyn nieogrzewany, poziom zero. Dostęp 24/7.Cena najmu 21 zł /m2 netto. Dodatkowe koszt związane z utrzymaniem terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

14 700 €3 500 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 3 500 mkw (możliwy do wydzielenia mniejszy/większy moduł dopasowany do.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł230 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 230m2, zlokalizowana na II piętrze (cała kondygnacja budynku) + toaleta na klatce schodowej + aneks kuchenny na pierwszym piętrze;.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 2 400 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia namiot magazynowy 250 m + plac 500 m - dostęp od maja 2026 Oferuję do wynajęcia namiot o powierzchni 250 m wraz z przyległym placem o powierzchni 500 m .

Szczegóły ogłoszenia

200 zł3 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 m²

Komórka lokatorska na wynajem - Poznań Grunwald, ul. Grunwaldzka 240, poznań Do wynajęcia funkcjonalna komórka lokatorska o powierzchni ok. 3 m , zlokalizowana w nowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 zł442 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

DO wynajęcia hala O przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym ( warsztat, magazyn. Produkcja) położona W sąsiedztwie ulicy marcelińskiej, w bardzo dobrej lokalizacji, ze swobodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

13 279 zł271,65 m² 48,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem powierzchnię biurową o powierzchni 271,65 m zlokalizowaną w Biurowcu w Poznaniu przy ul. Małachowskiego, w sąsiedztwie Ronda Śródka, tuż przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

5 969 zł127 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wyjątkową okazję na wynajem przestronnego lokalu o powierzchni 127 m , usytuowanego z wejściem na poziomie `0` w nowoczesnym biurowcu, zlokalizowanym w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Poznań

Poznań,wielkopolskie

8 092 €2 312 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w doskonałej lokalizacji, zapewniająca łatwy dostęp do autostrady.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij