dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Marcelin

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 800 zł66,30 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gratka dla miłośników dobrego designu | Widne i przytulne | 2 balkony główne atuty: piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,27 m² 10 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,27 m stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zlokalizowane przy ul. Marcelińskiej 91 na poznańskim Grunwaldzie (marcelin). Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez sjm Apartments Sp przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednia / prywatna - bez pośredników i bez prowizji! Nowy segment z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - komfortowy segment z ogródkiem, wykończony w pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

118,84 zł/m²91,72 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję unikatowy, zlokalizowany od szczytu budynku lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo- usługowym o powierzchni 91,72 m , położony w centrum prestiżowej inwestycji Ataner.

Szczegóły ogłoszenia

66,04 zł/m²304 m² 20 076 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe o większych powierzchniach od 304 m do 343 m , które zapewniają wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

83,58 zł/m²67 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe o powierzchniach od 67 m do 475 m , które zapewniają wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest klimatyzowana.

Szczegóły ogłoszenia

699 990 zł42,09 m² 16 630,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie wykończone pod klucz z pełnym wyposażeniem oraz umeblowaniem w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

53,14 zł/m²382 m² 20 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro reprezentacyjne 400 m | 9. Piętro | pgk centrum pgk centrum Poznań, ul. Marcelińska / Bułgarska Powierzchnia: ok. 400 m Piętro: 9 Widok: panoramiczny, dominujący nad linią miasta adres,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 564 zł42,48 m² 13 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. Inwestycja zakończona w marcu! Możliwość zobaczenia mieszkań na żywo. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65,55 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35 m² 15 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wolne od zaraz Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   Polecam do kupna mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na Grunwaldzie - Marcelinie, na.

Szczegóły ogłoszenia

36 928 zł416 m² 88,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchniach od 382 m do 475 m , które zapewnia wyjątkowy standard i wyposażenie. Nieruchomość jest klimatyzowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,66 m² 11 922,46 zł/m²

 

Piętro:2/4